Довідковий центр RegToEvent

Що таке баланс аккаунту?

Внутрішній баланс аккаунта організатора потрібний для можливості надсилання організатором інформаційних розсилок своїм учасникам (Push чи тригерних) інформаційних повідомлень. Для повторного надсилання квитків, надсилання посилання на оплату для учасника автоматично на пошту чи в смс, інормування про початок онлайн трансляції чи про відхилення замовлення учасника при ручній модерації замовлення, тощо. 

Організатор поповнює баланс онлайн платежем, а кошти списуються тільки у разі якщо така дія була виконана.

При відправці смс чи листа організатором.

1 Email - 0,01

1 СМС - 0,03


Якщо ви робите розсилку на багато учасників, то система рахує скільки всього листів чи смс їй потрібно відправити, та попередить вас в чат-бот у разі недостатнього балансу для такої розсилки.

Також баланс аккаунта використовується, якщо організатор бажає підключити сервіси прийому платежів, де в RegToEVENT немає можливості автоматично утримувати свою комісійну винагороду:

WayForPay, Interkassa, Monobank, PayPal, Stripe, 2chekout, WhitePay, CoinPaymants, Coingate, Freedompay, Robokassa.KZ чи PrZelewy24


В такому випадку, організатор поповнює баланс аккаунту від 100€ чи більше, після чого він зможе налаштувати та активувати зазначені способи оплати.

Комісія буде списуватись лише після кожної успішної операції з продажу квитка. Якщо учасник зареєструвався, але не оплатив своє замовлення, то комісія списуватись не буде. Якщо полата через зазначені вище платіжні сервіси була успішною, то з балансу спишеться комісія за оплачене замовлення.


Якщо в процесі списання баланс особистого кабінету організатора став рівним чи менше нуля, то ці способи оплати стануть недоступні для покупців. Кнопки для переходу на платіжну сторінку будуть неактивні.Баланс Особистого кабінету Організатора поповнюється онлайн платежем в його кабінеті. Якщо організатор виявив бажання поповнити баланс через безготівковий перерахунок, то він може це зробити звернувшись до технічної підтримки сервісу з проханням виставити відповідний рахунок.


Кошти з балансу організатор може використовувати для списання комісії RegToEVENT одразу для кількох заходів одночасно.


Залишки по балансу не повертаються організатору, не можуть бути виплачені в готівковому еквіваленті, чи зараховані як оплата якихось додаткових послуг. Але вони не мають термінів зберігання та постійно доступні до використання організатором у будь-який час чи для будь-якого іншого заходу чи для інформаційних розсилок його учасникам367