Довідковий центр RegToEvent

Чи буду я бачити статистику відвідувачів?

Звісно ця статистика доступна вам в режимі реального часу, погодинно і ви можете завантажити в Excel файл детальні дані

Заходите в розділ меню "Чекін" -> Статистика


Тут вам доступні дані по вашому заходу, їх можна розгорнути щоб побачити скільки учасників реєструвалось в які проміжки часу.

А якщо навести на них мишкою, то ще й побачити скільки зачекінив кожен з реєстраторів.

Зверху у вас є кнопка Експорт - по якій вам завантажиться Excel файл з даними про реєстрації учасників, хто в який час прийшов, який реєстратор його чекінив.


До речі відмітку чекін видно і в звичайні вигрузці з розділі Замовлення. А але якщо чекінили ви кілька днів (багатоденний захід) або якщо було ще додатково сканування зон, то детальну інформацію по чекіну ви побачите тільки у файлі завантаженому звідси

item.image_url
Для чого потрібна кнопка «Чекаут»?

Якщо у вас подія проходить в кілька днів. Ви видали бейджі учаснкиам в перший день, а на другий день будете сканувати ці бейджі, щоб зібрати статистику хто д овас прийшов на наступний день, хто був всі дні, хто тільки в 2й і т.д.

Ввечері після завершення кожного дня, вам потрібно зробити чекаут всіх учасників! Щоб система пішла повторно записувати дані нового дня.

Після цього в Excel файлі, який ви тут можете завантажити у вас напроти реєстрації учасника буде 2-3… відмітки з різних днів коли він прийшов на локацію.


Чи бачить хостес статистику відвідувачів?

Ні!

Щоб уникнути випадку, що хостес розбовкала кількість присутніх учасників, пресі, спонсору, спікеру чи просто учасникам – вони цю статистику не бачать.

284