Довідковий центр RegToEvent

Що таке апгрейд квитка?

Якщо у вас кілька типів квитків з різною вартістю, або окрім квитка, то іноді постає питання від учасників як замінити один квиток на інший, адже вони зрозуміли, що більш дорожчий для них краще. Те саме виникає і у разі продажу окрім квитка додаткових опцій. Одразу учасник міг пропустити цей момент і не купити опцію, а потім вирішити, що вона йому все ж потрібна.

Ви можете налаштувати апгрейд квитків між категоріями, щоб учасники самостійно могли зайти в особистий кабінет та доплативши різницю вартості квитків замінити квиток з одного на інший, або ж докупити собі додаткову опцію, якщо не зробили цього одразу в момент реєстрації.


Що дає організатору апгрейд?

  1. можливість більше заробити. Учасники бачать, що є можливість змінити квиток та самостійно оплачують різницю між квитками чи докуповують собі дод.опцію.
  2. організатори значно заощаджують час, звільнившись від частих запитанб” як мені замінити мій квиток” адже після оплати, заміна таког оквитка відбувається автоматично на новий тип.
  3. якщо налаштований апгрейд, то оплата прийметься автоматично на ті ж реквізити організатора, що і сума за квитки, інакше організатору потрібно самому вигадувати спосіб прийому платежів, давати учасникам реквізити, відслідковувати оплати, змінювати вручну тип квитка і т.п.


358