Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати веб-форму реєстрації?

Якщо ви використовуєте веб-формуу реєстрації, то ви можете самостійно написати заголовок до блоку та підписати назву кнопки.


Зверніть увагу!

Мова в заголовку блоку чи в кнопці не буде змінюватись автоматично! Тексти будуть відображені тією мовою, якою ви їх написали. Аналогічне стосується і самих полів форми. їх мова не буде автоматично змінюватися, а буде відображена в тому вигляді, в якому ви їх налаштували на першій вкладці цього розділу.

item.image_url

Такий вид форми, найчастіше використовують ті організатори, у яких є власний сайт. І додаються вони її за домогою JS скриптів, щоб форма була як реальна вбудована частина їх сайту (з їх кольорами і стилями, які можна налаштувати, маючи певний рівень знань сайтобудування).

Якщо у вас кілька видів квитків і потрібно додати свою форму до кожного з них, в стандартний скрипт додайте додатково налаштування ID тікет-схеми (простими словами номер вашого квикта в системі)


Якщо ж у вас немає можливості додати форму через скрипт - можете використовувати пряме посилання на форму, тоді вона буде вікриватись у новому вікні.

item.image_url
309