Довідковий центр RegToEvent

Чи повинен учасник мати при собі квиток?

Якщо учасник надасть вам на стійці реєстрації квиток – це в десятки разів пришвидшить процедуру чекіну.


Але тим не менше, якщо він квиток вам не надав, бо не може його знайти, загубив, видалив, потрапив у спам – це не проблема!


Ви можете використати поля для пошуку учасника по будь яких даних, які ви збирали при реєстрації: ім’я, прізвище, пошта, телефон, компанія або додатково відсортувати його за типом квитка чи опції.


Перейдіть на головну сторінку розділу чекін, та оберіть фільтр для пошуку.

Почніть вводити його дані в будь яке з полів


Зверніть увагу!!!

  1. Іноді учасники плутають місцями поля ім’я і прізвище при реєстрації – і в полі ім’я ви його не знайдете 🤷‍♀️
  2. Учасники можуть реєструватись українською мовою, російською, англійською, або навіть по псевдонімам, нікнеймам чи кличкам🤦‍♂️
  3. Вам не обов’язково ввести ім’я чи прізвище повністю. Після того як ви почали вводити дані система вже починає пошук, тому достатньо ввести перші кілька літер чи кілька цифр телефону щоб подивитись знаходить вона щось чи ні
  4. Система шукає повну відповідність того що ви ввели! Тому якщо поле ім'я у вас було заповнене раніше і ви почали вводити прізвище, то пошук не дасть результатів адже система буде шукати учасника саме з таким іменем і прізвищем а не просто по прізвищу!
item.image_url

Після того як ви знайшли потрібного учасника пролистайте повзунок вправо та переконайтесь, що то дійсно він.

Якщо в налаштуваннях форм реєстрації ви дозволили дублювати дані, то учасник міг створити кілька реєстрацій, а оплатити тільки 1 з них!

Тому будьте уважні при пошуку. Бо квиток у нього може й є, але якщо ви завчасно дублі не повидаляли, то при чекіні знайдете кілька однакових реєстрацій, але зможете зачекінити лише ту яка сплачена.Далі, зліва від його реєстраційного номера є зелений прапорець – натискаєте на нього і система його зачекінить показавши вам відповідний зелений напис "Успішний чекін"

item.image_url
item.image_url

Якщо замовлення ви знайшли, але воно дійсно не оплачене, не промодероване чи скасоване, то відповідно і зачекінити система такого учасника не дасть, бо видасть напис, що замовлення Не оплачене

item.image_url
313