Довідковий центр RegToEvent

Як відредагувати дані учасника

Після заповнення форми учасником всі його дані та інформація про те, який квиток він хотів замовити, які промокоди застосовував чи які додаткові опції обирав, зберігаються в розділі «Замовлення»

Якщо вам потрібно змінити щось в замовленні, то спочатку за допомогою фільтрів чи пошуку знайдіть потрібне вам, натисніть мишкою на саме замовлення, щоб відкрилась його картка з деталями.

item.image_url

Якщо замовлення зі статусом «Нове» учасник зареєструвався, але ще не оплатив, ви можете змінити в ньому будь-що!

На картці кожного учасника є відповідна іконка редагування, натискаєте на неї та вам відкриється вікно з даною учасника.

item.image_url

Можна змінити тип квитка, можна додати до нього промокод на знижку, якщо ви хочете заохотити учасника до оплати, можна змінити ім’я, прізвище, телефон, пошту і будь-які інші дані учасника, якщо він допустив помилку, або іноді люди плутають порядок полів чи щось інше.

Можна додати йому додаткову опцію до основного замовлення чи ще картки інших учасників, якщо виявилось, що їм потрібен груповий квиток або ж навпаки видалити зайву.

item.image_url

Якщо замовлення зі статусом «Оплачене», то ви не зможете змінити там тип квитка, додати йому промокод чи опцію, адже система вже порахувала його вартість та прийняла оплату за це замовлення.

Все що ви зможете змінити це дані учасника, його ім’я, пошту, телефон, тощо. Іноді буває навіть, що учасники просять передати свій квиток іншій людині, тому всі дані міняються на іншу особу.

item.image_url

В оплаченому замовленні, є можливість продублювати відправку квитка учаснику на пошту чи в СМС. Якщо в одному замовленні кілька учасників і квикти потрібно відправити не комусь конкретному, а всім одразу, то можете скористатись меню "Відправити всі квитки" в правому верхньому кутку, щоб не відправляти по кнопці навпроти кожної картки.


Оплачене замовлення можна видалити, скасувати чи повернути.


Зверніть увагу!!!

Кнопка повернути змінить лише статус замовлення та анулює його квиток, щоб він не міг використати його на заході. Але вона НЕ поверне учаснику кошти!

Якщо для прийому платежів ви використовували свої мерчанти в платіжних системах і кошти зараховувались одразу на ваші рахунки, то ми фізично не можемо їх повернути, бо у нас їх немає.

Якщо кошти від продажу квитків зараховувались на наші реквізити по договору Комісії (з подальшим перерахунком вам як організатору), то напишіть в нашу підтримку, щоб вирішити це питання і наші менеджери після повернення коштів самі змінять статус квитка.

Щоб не виникло ситуацій, коли ви її натиснули, квитка в учасника немає, але і коштів теж, а ми про це навіть не здогадуємось.🤷‍♀️


222