Довідковий центр RegToEvent

Як на лендінг додати контакти і підвал?

В розділі контакти ви можете додати текстом свій телефон, пошту, адресу посилання на соціальні мережі та додати карту. А підвал стане логічним завершенням вашого сайту.

Щоб налаштувати відповідні блоки спочатку додайте їх обравши їх до конструктора в тому вигляді, в якому вони вам найбільше сподобались

item.image_url

Контакти можна редагувати прямо на самому блоці не переходячи в детальне меню “контент”. 

Щоб відредагувати карту чи іконки соц.мереж, доведеться перейти в меню "Контент" - для цього наведіть мишкою на лівий верхній куток блоку, щоб з'явилось спливаюче меню.


Іконки соціальних мереж будуть відображатись ті, в налаштуваннях до яких ви вписали посилання для переходу. Якщо стрічка з посиланням пуста, то іконка на сайті показуватись не буде.


Щоб додати карту вам потрібно скопіювати координати точки з Googlemaps та вставити їх в поле налаштування. Окремо координати Х та окремо координати У.


Після цього ваша карта буде відображатись на сайті, та буде динамічною, тобто користувачі зможуть приблизити чи віддалити вашу точку локації, щоб краще по ній орієнтуватись.

item.image_url

В "підвалі" можна редагувати контент, в деяких з видів блоку додавати навіть своє лого. Іконки соцмереж можна видалити, якщо вони дублюються з контактами. Для редагування вмісту блоку переходимо в меню "Контент".

Для редагування розміру, фону та кольору шрифту - в меню "Стилі"

item.image_url

Після того як ви все налаштували під свої потреби, не забудьте кнопку «Зберегти», а коли закінчите налаштування або правки до сайту то обов'язково натисніть на кнопку «Опублікувати» зверху, щоб всі зміни застосувались та з'явились не лише в конструкторі, а ще й на самому сайті

482