Довідковий центр RegToEvent

Яка різниця між статусами Оплачено і Безкоштовно?

Замовлення зі статусом "Оплачене" передбачає, що була здійснена оплата за нього у будь-який спосіб.

Це могла бути онлайн оплата через сайт банківською картою.

В такому випадку наша система автоматично отримує відповідь від системи прийому платежів та змінює статус з Нове на Оплачене.


Організатор міг вручну проставити такий статус через кнопку зміни статусу - "Оплачено готівкою" в замовленні, яке зберігалось зі статусом "Нове", або ж через кнопку "Оплачено безкотівковими" в замовленні, яке було в статусі "Очікує безготівкової оплати"


Останні 2 варіанти передбачають, що організатор реально отримав кошти від учасника у відомий йому спосіб, тому за замовлення з таким статусом система RegToEVENT нараховує комісію з організатора.

Якщо зміна статусу відбувалась вручну, то комісія сервісу буде нараховане і підлягатиме оплаті організатором після заходу.


Якщо ж квиток згідно налаштувань був безкоштовним (мав ціну 0 грошових одиниць), то відразу після реєстрації замовлення переходить в статус "Безкоштовно", оскільки крок оплати для такого замовлення пропускається.


Якщо замовлення було на платний квиток, але організатор вирішив учаснику квиток подарувати, то такий статус могло отримати і платне замовлення унаслідок ручної зміни статусу замовлення через кнопки "Безкоштовно" (Безкоштовно з Email).


За замовлення зі статусом "Безкоштовно" комісія не нараховується.

Винятки становлять - великі заходи від 300 учасників і більше, де організатор оплачує фіксовану суму за генерацію електронних квитків, або ж надмірна кількість безкоштовних квитків у платному заході (саме подарункових квитків, які в налаштуваннях мають свою ціну).


Обидва статуси і оплачено і безкоштовно сприймаються системою RegToEVENT, як такі, які дають учаснику право на участь у заході, тому таким замовленням генерується електронний квиток.

А загальна кількість згенерованих квитків рахується як сума оплачених і безкоштовних.


214