Довідковий центр RegToEvent

Як створити промокод на знижку?

Для створення промокоду перейдіть в розділ «Події» - оберіть потрібну вам подію – меню «Промокоди»

item.image_url

Тут ви можете створити звичайні промокоди – які застосовуються при введені учасником, налаштувати комплексні знижки в залежності від кількості квитків в одному замовленні та паперовий промокод, який дасть знижку на наступну покупку.


Щоб створити звичайний промокод вам потрібно вказати назву промокоду – це саме те, що учасник вводить в поле при реєстрації.

Назва промокоду може складатися з літер латиниці, кирилиці, цифр та спеціальних символів. Це той текст, який учасники вводять в поле при реєстрації, тому одразу думайте, як він буде виглядати.

item.image_url

Тип промокоду – обираєте перемикачем це буде відсоткова знижка (% від суми замовлення) чи це буде фіксована знижка, наприклад 200 грн на загальну суму замовлення


Тип квитків – потрібно обрати, для яких саме типів квитків знижка буде застосовуватись. Ви просто мишкою обираєте, які це квитки. Можливо ви хочете надавати таку знижку лише на квитки Економ, а для квитків ВІП немає сенсу застосовувати такий промокод, або ж для них буде інший. Якщо промо працює для всіх квитків – оберіть всі.


Розмір знижки, вказуєте цифрою, але зважайте, що якщо ви поставили перемикач на % - це буде відсоткова знижка, якщо ви поставили перемикач на фікс – то це буде сума в тих грошових одиницях у яких у вас налаштований захід.


Кількість промокодів – скільки всього їх можна використати.


Зверніть увагу!

Система рахує кількість саме застосувань – скільки разів промокод було введено в форму реєстрації, а не скільки фактично квитків було придбано з цим промокодом. Тобто якщо у вас 20 реєстрацій з цим промокодом і з них лише 5 оплачених, то у вас використано 20 промокодів, а не 5.

Дата закінчення промокоду – дозволить вам контролювати тимчасові промокоди або промокоди під якісь одноразові акції, щоб не забути їх вимкнути. Але це обов’язкове налаштування, тому дату ви обираєте у будь-якому випадку.


Налаштування ввімкнено/вимкнено дозволить вам відключити промокод у будь-який момент, якщо він більше не потрібен.


Також звертаємо вашу увагу, що після створення промокоду у нього з’явилось коротке посилання.

Якщо перейти за посиланням, то для цієї реєстрації промокод буде застосований одразу навіть без його додаткового введення.

Тому ви можете одразу в анонсах розміщувати посилання з застосованим промокодом, щоб зменшити для учасника кількість полів форми.

item.image_url

Іноді організатори прибирають поле промокод з форми взагалі, бо вважають, що спонукає учасників підти шукати промокод на знижку і не повернутись ))) А дають знижки саме от таким от чином - без обов'язкового введення.


Але!!! якщо ви створили промокод на кілька типів квитків, то, на жаль, за посиланням завжди буде відкриватись той тип квитка, який є першим у вашому списку квитків в розділі де ви їх створювали (а не в порядку додавання тут)

270