Довідковий центр RegToEvent

Якщо в мене немає свого мерчанта

Ви як організатор можете самостійно приймати кошти від продажу квитків одразу від платіжних сервісів.


Якщо у вас немає свого мерчанта в жодному еквайрінгу, а продаж потрібно почати "на вчора" - ми можемо підключити до вашої події наші мерчанти та приймати кошти від продажу квитків на них.

Це так звана комісійна модель розрахунків - тобто всі кошти від продажу квитків утримуються на рахунку RegToEVENT з подальшим перерахуванням на банківські реквізити організатора.


Такі перекази проводяться після події або якщо продаж розтягнутий у часі, то на вимогу організатора, але не частіше як 1 раз на 2 тижні.

Організатор отримує свою суму за вирахуванням всіх комісій: і комісії RegToEVENT і комісій платіжних сервісів.


Кошти від продажу квитків зараховуються на наші розрахункові рахунки в банку.

Після запиту організатора робиться розрахунок скільки прийшло, який розмір комісії платіжної системи було утримано, який розмір комісії RegToEVENT з цих платежів, і різниця - яка повинна перевестись на рахунок організатора.


Ми складаємо акт про переведення коштів та направляємо його організатору з детальним розрахунком по реєстраціям. Якщо організатор не має претензій, і всі суми йому зрозумілі, та він згоден підписати такий акт. Після підпису сума перераховується на рахунок організатора.


В такому випадку комісія сервісу RegToEVENT буде більше, оскільки це додаткове навантаження на нашу бухгалтерію.

Розмір такої комісії залежить від обороту з продажу квитків події і з ним ви можете ознайомитись в особистому кабінеті в розділі "Оплата" (кнопка Інформація)


Як швидко це відбувається?

Розрахунок ми проводимо одразу після закінчення події, (в робочі дні).

Далі все залежить від того як швидко організатор підпише акт.

Можна підписати оперативно через сервісі https://edo.vchasno.ua/ або https://paperless.com.ua/ можна відправляти поштою, кому який варіант більше підходить. Саме підписання акту організатором найбільше впливає на терміни перерахунку коштів.


Зверніть увагу!

  1. Ми не використовуємо кошти організатора у власних цілях для вирішення своїх потреб.
  2. Підписати акти через сервіси електронного документообороту можна лише Електронним цифровим підписом юридичної особи!!! Якщо документ призначений юридичній особі, підписати його особистим ключем ЕЦП фізичної особи через Дію не вийде.
  3. Організатор, з яким ми працюємо вперше отримає свої кошти після проведення події. Це викликано виключно тим, що ми вас не знаємо і маємо бути впевнені що подія дійсно відбулась, а не завтра, після виплати коштів, до нас прийдуть потенційні учасники і попросять повернути квитки, бо подію відмінили.
145