Довідковий центр RegToEvent

Як зробити подарунковий квиток?

Не радимо використовувати для безкоштовних квитків промокоди на 100%, адже такі квитки розцінюються системою як "Оплачені", а не безкоштовні. Тому за такі замовлення буде нарахована фіксована частина комісії передбаченої для вашого заходу

Якщо ви анонсуєте своїм учасникам якісь акції по типу 2+1 = 2, чи 3+1 = 3, купуй 4 плати за 3, і т.д. для того, щоб збільшити кількість учасників і продати загалом більше квитків, вам не потрібно реєструвати ці подарункові квитки якось окремо.

При створенні правила комплексних знижок людина додає в замовлення одразу 3 квитки, а система сама автоматично віднімає вартість останнього і таким чином надає його в подарунок.

Налаштовується все, як комплексне правило «На кожен N квиток” – детальніше як це зробити дивіться тут.

В поле розмір знижки вам потрібно вказати – 100%

item.image_url

Якщо вам потрібно дати учаснику подарунковий квиток без всяких акцій, ви можете після реєстрації такого учасника (або можете зареєструвати його самі, якщо маєте всі необхідні дані) зайти в деталі його замовлення, та натиснути кнопку "Безкоштовно" або "Безкоштовно з Email" і він також отримає квиток просто так, без оплати.


Зверніть увагу!

Кнопка Безкоштовно - просто змінить статус замовлення з Нове на Безкоштовне, згенерує учаснику квиток, але НЕ відправить його. Це зроблено для того, якщо, скажімо у вас немає реальної пошти учасника, ви спілкуєтесь з ним в якихось месенджерах і будете відправляти квиток йому вручну туди. Або ж ви просто додаєте імена гостей, щоб видати їм на реєстрації бейдж, при цьому не плануєте відправляти їм квитки завчасно.

Кнопка Безкоштовно + Email, відповідно згенерує квиток та відправить його учаснику на вказану електронну пошту.

Відправка СМС за замовчуванням для безкоштовних квитків не відбувається.

item.image_url

Якщо у вас передбачені безкоштовні квитки для якоїсь специфічної категорії учасників, спікерів, спонсорів і т.д. То можете створити окремий тип квитка з вартістю 0 грн та додатив його налаштування ручну модерацію.

Учасники будуть реєструватись, але їх дані збережуться в замовлення "на модерації" і тільки після того як ви перевірите чи дійсно це людина яка відповідає встановленим вами критеріям для отримання безкоштовного квитка та підтвердите (промодеруєте) таке замовлення, вона отримає свій квиток.


Такий тип квитка можна зробити прихованим, чи навіть захистити додатково форму паролем, щоб інші учасники не могли отримати до неї доступ та не бачили, що такий тип квитка існує. Детальніше про секретний тип квитка дивіться тут

224