Довідковий центр RegToEvent

Як відхилити замовлення?

Відхилити можна замовлення будь з яким статусом: На модерації, Нове, Оплачене, Невдале, Безкоштовне і т.д.

Якщо у вас замовлення в статусі "очікує ручної модерації" і ви вирішили, що цей учасник не може приймати участі в заході з якихось причин і бажаєте відхилити його реєстрацію, то справа зверху є кнопка "Відхити", яка містить 3 варіанти:

  • Відхилити
  • Відхилити з SMS
  • Відхилити з Email

Перша - просто відхилить замовлення, в учасника не буде квитка чи не буде можливості його оплатити, якщо останній був платним за своїми налаштуваннями.

2 інші меню кнопки відхилять замовлення і сповістять учасника у зазначений спосіб, але за умови наявного євробалансу на аккаунті організатора.

item.image_url

Якщо ж ви бажаєте перевести в статус Скасовано будь яке інше замовлення чи нове чи навіть оплачене або безкоштовне, то скористайтесь віповідною кнопкою всередині картки замовлення або верхнього меню "Дії" - Скасовано

item.image_url

Зверніть увагу!

Якщо ви скасовуєте замовлення зі статусом Оплачено або Безкоштовно, то повинні розуміти, що у цих учасників був згенерований квиток і учасник міг зберегти собі, коли отримав на пошту.

Якщо такий учасник прийде з завантаженим квитком на захід, то система не дасть використати цей квиток, оскільки його замовлення скасоване, а квиток - анульовано.

222