Довідковий центр RegToEvent

Хто може використовувати для оплати PayPal, Stripe чи інших?

Дані платіжні сервіси можуть використовувати ті організатори, які очікують зарахування коштів на свої мерчанти в цих системах, відповідно до країни, в якій мерчанти в них зареєстровані.

Як правило, це компанії зареєстровані в Європі, США, Казахстані (у випадку Robokassa чи FreedomPay) або ж ті в кого є зареєстровані аккунти (гаманці, мерчанти) у відповідних сервісах по оплаті в криптовалютах чи т.п


Приймати кошти через ці сервіси в Україні можна, але вивести їх на рахунок в українському банку - навряд чи. Наш сервіс послуг по виведенню коштів з цих платіжних сервісів станом на зараз - не надає.


При використанні організатором цих систем, організатору потрібно спочатку поповнити відповідний баланс в своєму кабінеті RegToEVENT. Після успішного платежу, система сама списуватиме комісію за це замовлення з балансу організатора.

item.image_url

Для активації будь якого з цих способів оплати на балансі Особистого кабінету організатора повинно бути не менше 100

Якщо баланс особистого кабінету організатора менше або дорівнює 0 - платіжні кнопки, які переадресовують покупця в ці сервіси стануть неактивними, та покупець не зможе використовувати їх для оплати.

393