Довідковий центр RegToEvent

Технічна підтримка сервісу

Зверніть увагу!!!

Згідно п.5.4. Публічного договору, з умовами якого всі без винятку організатори, погоджуються при реєстрації на нашому сайті, і з детальним текстом та актуальними змінами якого можна постійно ознайомитись за посиланням https://regtoevent.com/docs/oferta.pdf для безкоштовних подій онлайн підтримкаВІДСУТНЯ


Для платних подій доступний онлайн-чат підтримки в порядку живої черги надходження запитів. Відповіді на свої питання ви отримаєте в максимально короткі терміни від кількох хвилин до кількох годин, залежно від завантаження менеджерів та пріоритетності питань.


Організатори безкоштовних подій, можуть звертатись в онлайн підтримку з приводу реальних несправностей чи збоїв в роботі сервісу. На всі інші питання менеджери відповідають з власної ініціативи за бажанням або надішлють вам посилання на відповідну довідку з цього питання.Текстова довідка

Ми не кидаємо вас на призволяще з вашим нерозумінням як налаштувати подію. Звісно що при першому створенні події, ми допоможемо вам знайти потрібний розідл і підкажемо, що не так, що треба виправити і що де знаходиться. Всім організаторам доступна текстова довідка на нашому сайті, де зібрані відповіді на найпоширеніші питання https://help.regtoevent.com/


Там працює пошук і можна знайти потрібний пункт навіть за пошуком 1-2 слів вашого запиту.


Якщо вашого питання немає в переліку, заповніть будь ласка форму внизу сторінки і ми додамо ваше питання найближчим часом, щоб інші користувачі також могли знайти на нього відповідь.

Відео інструкції

Також, у всіх розділах налаштування події є відеоінструкції з детальним поясненням: що це за розділ, за що він відповідає, що там створюється і як налаштовується.


Якщо у вас немає часу їх дивитись і вам зручніше поспілкуватись голосом – ми цінуємо, що ви екстраверт. Але давайте цінувати ще й час одне одного, ці відео записувались не просто так, а для того щоб вам, як організатору було зручно у будь який день і час отримати пояснення по функціоналу.


Тому спочатку все ж перегляньте відео, а потім задайте конкретні питання, що саме з відео було не зрозуміло.

Дзвінки чи листування?

Дзвінки це дійсно оперативний спосіб зв’язку. Але якщо у вас щось не працює, чи ви не розумієте що саме не так в налаштуваннях, куди натиснути чи вилізла якась помилка, ми все рівно попросимо у вас скріншот проблеми.


Тому краще пишіть і прикріпляйте до свого повідомлення скріншот – що саме «пішло не так».


Бажано щоб це був повний скрін сторінки де видно де і що ви намагались зробити а не лише текст помилки.


Ми не проти голосових повідомлень в чат, якщо вам довго писати їх текстом.

Відповідь на них ви так само можете отримати голосом або в текстовому виді.

Відео демонстрації


В більшості випадків, у організаторів однакові стандартні запити. Якщо ви думаєте, що ви вигадали якусь супер унікальну методику реєстрацій чи відправки квитків - на жаль, не факт )) 🤷‍♀️


Тому частіше всього достатньо текстового чи голосового повідомлення від вас, щоб ми зрозуміли що вам потрібно і одразу дали відповідь можливо це чи ні, і в якому вигляді.


Ми не проти зізвонитись з вами онлайн і показати екран що і як працює і що можна налаштувати.

Але велике прохання:

1 - спочатку створіть собі кабінет організатора, щоб у разі чого ми одразу могли на прикладі вашого кабінету допомогти вам створити подію

2- опишіть нам, що саме ви плануєте проводити, в якому форматі чи який функціонал шукаєте, щоб ми підготували відповідну тестову подію з потрібним вам функціоналом і продемонстрували готовий варіант, а не шукали його на льоту.


Адже ми не плануємо показувати вам якусь красиву презентацію з абстрактними картинками, а одразу на прикладі "живої події" як воно буде виглядати.

P.S. Якщо не дай боже щось "зламалося", що потребує негайної відповіді і нашого втручання, то ви отримаєте відповідь від нас і у вихідний день і швидше за все в нічний час доби.

Якщо ж ви о 3 годині ночі пишете нам в чат: "Розкажіть мені все про ваш сервіс" - лягайте спати, бо відповідь швидше за все, ви отримаєте зранку😉

25