Довідковий центр RegToEvent

Оцінка виступів та питання спікерам

Ваші учасники зможуть оцінити доповідь спікера, поставити йому запитання чи навіть завантажити собі одразу його презентацію.


Яка користь від таких функцій

  • Навіть учасники інтроверти можуть задати питання спікеру. Якщо вони б посоромились озвучити своє запитання на весь зал, то написати його не проблема
  • Ви можете економніше використовувати час події, і не задавати питання спікеру поки той на сцені, а просити учасників робити це в додатку
  • Спікер може відповісти на питання учасників згодом, адже іноді буває так, що у вас дуже обмежений таймінг і всі бажаючі фізично не встигають їх задати після виступу, комусь доводиться відмовляти або спікер дуже поспішає, і він виступив і пішов, тому не зможе поспілкуватись з учасниками після доповіді
  • Якщо запитання будуть лише в додатку, то вам не потрібні волонтери/хостес, які будуть носити мікрофон по залу, щоб учасники могли озвучити своє питання
  • Ви одразу маєте статистику який спікер людям цікавий, а який не дуже по оцінкам їх виступу
  • Ви не будете весь день відповідати на питання учасників «А чи будуть презентації» бо вони і так бачать, що вони вже є.


Учасники переходять у розділ програма, тут одразу видно скільки залів з доповідями у вас є, видно таймінг, що за чим.

Якщо ви слідкуєте за перебігом програми і відмічаєте яка саме зараз доповідь чи перерва чи ще щось, то вони побачать позначку, що саме це зараз відбувається.

Можуть додати доповідь собі в «свою» програму, щоб не пропустити її, якщо вона цікава. А додаток пришле сповіщення перед початком доповіді, щоб учасник її точно не пропустив.

item.image_url

Якщо учасник хоче дізнатись деталі, він натискає на конкретну доповідь. Тут у нього є можливість за неї проголосувати, задати запитання чи завантажити презентацію.


Презентацію можна буде завантажити лише в тому випадку, якщо ви її додали в налаштування програми! Бо з повітря сама по собі вона ніде не візьметься і спікер додати її сам не може.

Тому після того як спікери надали вам презентації своїх виступів ви заходите в налаштування програми і прикріпляєте файли з презентаціями, можливо якісь додаткові файли спікер надав, тощо.


Учасник бачить, що презентація є, але завантажити її не може, поки не поставить оцінку спікеру.

item.image_url

Після того як він оцінив спікера, не важливо як! Максимально чи поставив йому мінімальну оцінку, файли для завантаження стануть активні і він зможе собі їх зберегти.


Важливо!!!

Учасник не просто знайомиться з файлом, а завантажує його собі на свій власний пристрій! Врахуйте цей момент, бо іноді спікер при виступі показує повну презентацію, а для учасників готовий надати, але без якихось слайдів.

item.image_url

Учасники можуть задавати питання спікеру, можуть самі ж приймати участь в обговоренні питань одне одного. Можливо хтось із новачків задав дуже просте питання, і поки спікер ще не бачив і не встиг відповісти, хтось з інших учасників може дати йому відповідь, щоб спікер не витрачав свій час.

Спікер так само бачить сповіщення, що йому поставили питання і заходить відповідає учасникам.

item.image_url
23