Довідковий центр RegToEvent

Чи можна додати свій макет в квиток учасника?

Якщо вас не влаштовує як буде виглядати квиток ваших учасників, і у вас є власний макет і власне бачення яким він має бути, то ви можете замовити окрему послугу верстки та генерації електронног оквитка за вашим макетом.

Ви надаєте нам макет в .psd з вашими текстами, шрифтами, фонами, зображеннями і всим чим забажаєте. 


До макету є лише 2 основні вимоги: 

  1. він має бути розміру А4 (1:1) - що продиктовано виключно здоровим глуздом - учасники які забажають його роздрукувати, будуть робити це на звичайних офісних принтера, у більшості випадків формату А4
  2. ви повинні передбачити на квитку вільне місце для Прізвища і мені учасника (якщо хочете на квитку виводити ще й назву компанії чи посади то і для них) а також місце під QR код, потрібний для чекіну квитка на предмет його справжності та уникнення повторного використання.


Послуга надається за умови попередньої оплати - 300 по курсу на день виставлення рахунка.

Процес підготовки верстки та генерації квитка займає від 1 до 3 робочих днів. Якщо у вас кілька типів квитків і вони відрізняються якось мінімально, наприклад різний фон, чи різні кольорові елементи відповідно до типу, а розташування всіх інших елементів, шрифти і т.п. залишається без змін, то сума не змінюється. 

Якщо ж ваша фантазія передбачає абсолютно різні макети під кожен тип квитка, зі своїми фонами, шрифтами та розташуванням елементів, то це буде як окрема послуга для кожного типу квитка та оплачуватиметься окремо.


item.image_url
445