Довідковий центр RegToEvent

Умови для безкоштовних заходів

Якщо ваша подія безкоштовна, і ви плануєте згенерувати до 200 квитків, то ви можете користуватись сервісом також безкоштовно.

Ціни на сайті https://regtoevent.com/ua/price/


Вам буде доступний практично весь функціонал сервісу, що і для платних подій, за виключенням платних послуг, які платні для всіх.


Якщо ж у вас безкоштовна подія, але більшого масштабу і кількість учасників більше ніж 200 осіб, то ви сплачуєте фіксовану суму за генерацію квитків від 99 євро, залежно від прогнозованої кількості згенерованих квитків.

Детальніше про вартість генерації квитків ви можете переглянути в умовах Публічного договору на нашому сайті, або дізнатися в чаті технічної підтримки.


Один організатор може одночасно активувати до 10 безкоштовних подій, з загальною кількістю учасників на всі ці події до 500 осіб.

Якщо вам потрібно активувати 11, 12 і т.д. подію, слід дочекатися поки якась із попередніх перейде в статус "Завершено" (пройде) або це можливо вже на платній основі. Умови знову таки, ви знайдете в Публічному договорі.


Онлайн підтримка для безкоштовних подій - відсутня!

Вам доступна текстова довідка, один з розділів якої ви зараз читаєте ))) та відео інструкції в кожному розділі налаштувань заходу у вашому кабінеті.

При першому створенні події, звісно ми вам допоможемо розібратись де які розділи. Але у разі тривіальних питань - ви, швидше за все отримаєте просто посилання на довідку.

23