Довідковий центр RegToEvent

Як організатору залучати людей користуватись APP

Ви повинні розуміти, що на старті людям абсолютно байдуже є у вас мобільний застосунок події чи ні. 🤷‍♀️

Якщо вони ніяк не поінформовані про його наявність, то чекати їх активної участі і спілкування в застосунку, а тим більше якогось очікуваного вами вау ефекта чи прибутку точно не варто.


Якщо ви оплатили доступ до додатка і сидите чекаєте, що він вже почав на вас працювати - то на жаль, ні! Чуда не відбудеться, поки ви над ним не попрацюєте.


Завдання організатора завчасно налаштувати додаток, підготувати перші пости і використати максимум способів поінформувати учасників про наявність застосунку, його користь та стимулювати їх заходити в застосунок і активно ним користуватись.


Що може зробити організатор, щоб стимулювати гостей переходити в АРР:

  • В лист який учасник отримує з квитком обов’язково додайте текст, що на події буде використовуватись додаток, щоб учасники завчасно зайшли туди, налаштували свій профіль і т.ін.
  • Додаткова інформаційна розсилка учасника перед подією з нагадуванням про додаток та його можливості
  • QR код на бейджах учасників в якому зашито посилання на вхід в АРР, які ви будете видавати їм при чекіні
  • QR коди з посиланням на вхід в АРР на окремих рекламних стійках, на стінах, колонах, якщо це дозволено локацією, щоб скрізь було нагадування про додаток
  • Хостес при реєстрації повинні нагадувати учасникам про застосунок, запрошувати їх туди доєднатись і одразу можуть показувати учасникам роздрукований QR код на вхід в АРР
  • Ведучі повинні наголошувати що є застосунок для нетворкінгу, що там є чати, знайомства, інформація про партнерів і спонсорів, і також запрошувати людей долучитись до застосунка.
  • Анонсуйте конкурси і розіграші які проводяться тільки в застосунку
  • Створіть QR коди для стендів партнерів, щоб учасники при скануванні кода могли одразу перейт ив чат з представником спонсора
  • QR квест на локації, щоб збільшити цікавість та залученість гостей, а також глибше занурити їх в суть події.
  • Підготуйте перші пости і публікації для стрічки новин, щоб гостей не зустріла біла пуста сторінка і вони пішли, а навпаки зацікавило їх залишити свій коментар чи пост у відповідь.


Звісно це лише перелік основних і найдоступніших способів залучення учасників. Ви можете вигадати якісь свої механіки чи дієві способи. Можете поділитись з нами 😉


Вам будуть цікаві розділи

Як учасникам отримати доступ до АРР

Як налаштувати АРР

24