Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати блок квитків?

В блоці квитків ви можете самостійно написати заголовок до блоку. Підписати назву кнопки, та визначити які саме колонки з даними показувати учасникам (вартість, залишки квитків, показувати одну кнопку внизу форми чи навпроти кожного типу квитка, тощо.


Зверніть увагу!

Мова в заголовку блоку чи в кнопці не буде змінюватись автоматично! Тексти будуть відображені тією мовою, якою ви їх написали

item.image_url

Його можна інтегрувати в ваш сайт через JS код. Для цього вставте одну частину коду в шапку сайту, а іншу в те місце сторінки де безпосередньо має показувати форма. Так блок буде виглядати як вбудована частина у ваш сайт.

item.image_url

А якщо ваш технічний спеціаліст чи ви володієте навичками розробки та налаштування сайтів, то за допомогою різних скриптів ви ще й зможете підібрати для нього колір та шрифти такі ж як на вашому сайті, щоб форма взагалі не виділялась. 


Якщо ж у вас немає можливості коректно вставити код у сайт, то ви можете використовувати більш простіший варіант - пряме посилання на таку форму. При переході за посиланням форма буде відкриватись в новому вікні на звичайному білому фоні.


Тексти та колонки будуть показуватись так як ви їх налаштували. Фон в такому варіанті використання форми - не змінюється, він завжди буде просто біло-сірим!


337