Що таке мерчант (еквайринг)
Для того щоб приймати платежі за квитки, у організатора має бути зареєстрований мерчант (кабінет/акаунт) у якомусь сервісі прийому платежів (еквайрингу)
Якщо пояснювати простими словами, у випадку масових заходів, еквайринг – це процес отримання оплати з картки потенційного учасника, який бажає придбати електронний квиток, прямо на сайті вашої події.
Мерчант-акаунт – це спеціальний рахунок у сервісі еквайрингу, на який юридична особа (організатор - реалізатор квитків) може приймати платежі з різних банківських карток у цілодобовому режимі, незалежно від часу, коли працює банк-еквайр.
RegToEVENT має готову інтеграцію з деякими популярними сервісами прийому онлайн платежів: LiqPay, MonoPay, Interkassa, Portmone,WayForPay, PayPal, Stripe, WhitePay та інші
Тому якщо ви вже маєте готовий акаунт в одному з них, і бажаєте використовувати для прийому коштів за квитки, то все що вам потрібно, в налаштуваннях події в нашому сервісі заповнити відповідні реквізити мерчанта.
Залежно від того, який платіжний сервіс ви обрали, потрібно вказати різні дані: десь це токен кабінету, десь публічний, серкретний ключ, ID мерчанта і т.д. Що саме буде потрібно, ви знайдете в своєму особистому кабінеті на RegToEVENT → Налаштування події → розділ «Оплата».
Якщо у вас є мерчант, але такий сервіс не зазначено в нашому переліку – зверніться в чат нашої підтримки, і там вам дадуть відповідь на скільки можлива така інтеграція та в які терміни.
Якщо ж у вас покищо немає свого мерчанта, то ви можете підключити будь який з тих, з якими вже реалізована інтеграція.
Для цього:
- Організатор самостійно звертається в цікавий йому сервіс прийому платежів
- Реєструє там акаунт (мерчант)
- Подає всі документи, які передбачені правилами банку чи фінансової компанії, яка надає послуги еквайрінгу
- Проходить процедуру верифікації та активації мерчанта
- Після того як все буде готово – приходите з реквізитами мерчанта до нас і додаєте їх в налаштування вашої події.
Який еквайринг краще обрати?
Краще 2 😉. Ми не надаємо таких консультацій, адже умови підключення у всіх +\- однакові, бо встановлені правилами НБУ. Ми працюємо з різними, що і вам радимо. Завжди краще мати про запас кілька варіантів на випадок збоїв в роботі якогось із них, щоб не залишитись з зупиненими продажами напередодні події
Які умови підключення еквайрингу?
На це питання вам дадуть відповідь кваліфіковані співробітники сервісів прийому онлайн оплат.
Яка комісійна винагорода у еквайрингів?
Комісійна винагорода у кожного сервісу своя, і таку інформацію вам також люб’язно нададуть в службі їх підтримки. Орієнтовно зараз по ринку 1,2% - 1,5% - 2% Тому дізнавайтесь які умови підключення і обирайте той, який вам більше підходить по всім параметрам.
Скільки часу займає підключення еквайрингу?
Від кількох днів до кількох тижнів. Все залежить від того, як швидко ви надасте всі документи і чи відповідатиме ваш сайт всім вимогам для підключення. Якщо у вас на сайті немає чіткої інформації хто ви, що пропонуєте, яка вартість ваших послуг чи товарів, немає публічного договору, логотипів платіжних систем і т.д. - то сподіватись марно. Тому спочатку приводите в порядок сайт і додаєте на нього всю необхідну інформацію, а потім ідете в еквайринг, щоб не переробляти по кілька разів.
Не бійтеся задавати їм уточнюючі питання, що саме не так, і що вам потрібно виправити. Бо, як правило, на старті ви отримаєте стандартні тексти з переліком пунктів, які треба виконати.