Довідковий центр RegToEvent

Що побачить учасник коли зайде в APP

Учасник побачить картку вашої події, та інших подій, на які у нього придбано квитки та які використовують мобільний застосунок.


В кожній події у нього є меню, в якому він знайде свій профіль та зможе його налаштувати, список учасників, відповідно до ваших налаштувань, стрічку новин, віртуальні стенди партнерів, трансляції, ваші контакти і т.д.

Словом всі ті розділи, які у вас налаштовані і активні.


Якщо якийсь із розділів у вас не налаштований, наприклад, подія не передбачала онлайн трансляцію, то ви можете його вимкнути, і такого розділу в меню застосунка в учасника не буде взагалі.


item.image_url

Головне, щоб коли учасник перейшов в додаток його не налякала пустота і білі екрани в кожному розділі.


Тому ще раз наголошуємо, завчасно визначіть хто з ваших зареєстрованих учасників спікер, хто модератор, створіть партнерські стенди, каталог компаній учасниць та додайте співробітників цих компаній, наповніть стрічку публікацій.

Нехай це будуть банальні пости: «готуємось зустрічати гостей» і якесь фото як ви монтуєте локацію, «починаємо реєстрацію» - і фото стійки, «знайомтесь з нашими партнерами» і якісь фото їх стендів чи просто картинки з їх лого чи т.п.

А також з закликами до учасників публікувати якусь інформацію про себе, рекламувати себе і свої товари та послуги і тим самим знаходити собі партнерів.


21