Довідковий центр RegToEvent

Як передати квиток іншому учаснику?

Якщо учасник просить вас передати його квиток іншій особі, адже сам не зможе відвідати захід, це дуже просто зробити.

Знаходите відповідне замовлення, та відкриваєте його деталі, натисканням миші.

Справа від картки учасника буде іконка для редагування даних.

item.image_url

Натискаєте на неї та побачите спливаюче вікно. В ньому ви можете змінити ім’я, прізвище, телефон, пошту, та будь які інші дані учасника крім типу квитка, промокоду та додаткових опцій до нього, якщо цей квиток вже оплачений.

Після внесення змін натисніть на кнопку "Оновити квиток"

item.image_url

Оновлений квиток ви зможете надіслати учаснику на пошту чи в СМС, натиснувши відповідні кнопки під карткою замовлення. Але оскільки це вже повторне надсилання квитка, то воно можливе лише у разі поповненого євробалансу вашого аккаунту організатора. Що це таке і як його поповнити дивіться тут

item.image_url

Якщо ви не плануєте попвнювати баланс, то квиток можна завантажити через кнопку "Друк" у .pdf файл та відправити учаснику вручну на пошту чи в якісь месенджери.


(На скріншоті показано тип квитка онлайн, тому тут кнпока Друк відсутня, адже у нього немає фізичного .pdf квитка для трансляції, в оффлайн квитку кнопка знаходиться справа зверху там де й інші)


Учасник, якому ви змінили квиток, який був власником цього замовлення, і надалі буде бачити його в своєму кабінеті, тому може звідти завантажити оновлену версію квитка та передати його тій особі на яку він його переоформив.


Трохи нижче в деталях замовлення, у вікні Коментарі, система запише хто (який логін) та коли і що саме змінював у замовленні. На той випадок якщо у вас велика команда організаторів і ви шукаєте крайнього хто це зробив.)))

item.image_url

Зверніть увагу!!!

При реєстрації учасник, який створював замовлення є власником замовлення і власником кабінету, де воно розміщене і де зберігається його квиток.

Якщо це групове замовлення на кілька квитків, то власником замовлення є той, чию карту учасника було заповнено першу.

Відповідно при редагуванні замовлення так як описано вище, ви змінюєте лише власника квитка, але власник замовлення залишається той самий!!!

item.image_url

1 - для учасника якому просто потрібен квиток для входу на локацію, ніякої ролі це не грає. Квиток на йог оім'я, і навіть якщо ви будете просити документи для підтвердження особи він їх надасть


2 - у випадку онлайн тнасляції, щоб він міг отримати до неї доступ необхідно, щоб власник замовлення, створив йому свій власний кабінет, де той зможе переглядати трансляцію.

Для цього власнику кабінету потрібно зайти в свій особистий кабінет, знайти там відповідне замовлення і натиснути знак "+" щоб створити новий кабінет

267