Довідковий центр RegToEvent

Як повернути учаснику кошти?

Оскільки практично всі організатори використовують спліт платежів або пряме зарахування на свої мерчанти в платіжних сервісах, то ми отримуємо лише частину своєї комісійну винагороду за надання вам необхідного функціоналу платформи зі збереження реєстрації, оплати учасником участі, генерації та відправки квитка учаснику, а організатор одразу отримує свою суму на свої рахунки. 

Відповідно ми не можемо здійснити повернення, адже фізично цих коштів у нас не було і немає.

Тому всі подібні повернення організатор робить самостійно.


Ми можемо допомогти організатору повернути кошти учасникам, але лише в таких випадках:

  1. якщо повернення здійснюється в межах 1 робочого дня одразу після оплати, поки кошти не були виведені на рахунки ні нам, ні організатору, але це залежить від умов роботи платіжного сервісу.
  2. за умови поповнення організатором нашого мерчанту в системі прийому платежів через який здійснювався платіж на відповідну суму повернення, якщо платіж від учасника проводився раніше і кошти уже фізично з платіжного сервісу зараховані на рахунки організатора. Як правило, такий спосіб використовують організатри яким потрібно зробити не одне повернення і на карти учасників з різних країн. Але спосіб має обмеження у часі до 90 днів з дня оплати.
  3. ми можемо здійснити повернення коштів, якщо організатор працює з нами по комісійній моделі, де кошти від продажу квитків надходять на наш транзитний рахунок в системі прийому платежів і зберігаються там до моменту перерахунку організатору.
  4. у різних систем прийому платежів різні правила повернення тому це потрібно уточнювати індивідуально.


Зверніть будь ласка увагу!!!!

Кнопка “повернути в замовленні” змінить статус замовлення з “Оплачене” (“Безкоштовне”) на “Повернуте” - анулює квиток учасника, але НЕ поверне йому кошти автоматично!!!

item.image_url
323