Довідковий центр RegToEvent

Трекінг переміщень учасників по локації?

Якщо ваша локація поділена на окремі зони, і доступ в них здійснюється залежно від типу квитка гостя, або від додаткової опції, яку він мав придбати окремо, то це все можна відслідковувати автоматично.


Можна сканувати QR коди на бейджах учасників при вході в кожну таку зону та тим самим відслідковувати є в учасника в неї доступ чи ні.

Можна обмежувати кількість входів в зону.


Коли це потрібно?

Як би кумедно це не звучало, але більшість організаторів запитують у нас про таку можливість для обмеження входу учасників в обідню зону. 🤷‍♀️

Оскільки харчування це завжди одна з найбільш витратних частин бюджету заходу, а учасники люблять приходити поїсти 2-3 рази чи навіть взяти з собою.🙈


Таким чином вісканувавши бейдж учасника на вході система поставить відмітку що він вже поїв,😆 і при наступній спробі покаже написа, що всі спроби вичерпано )))


Або ж у вас є зона майстер класів, і учасник може відвідати 2 майстер класи з 5 на вибір. Також при скануванні його беджа стане зрозуміло він вже на 2 сходив чи ще ні.


А іноді організаторам важливо збирати повну інформацію про доповіді спікерів, скільки людей прийшло послухати того чи іншого спікера.


Буває, що учасникам роздають сертифікати і тому потрібно відсканувати бейдж і внести дані, який саме номер сертифіката був виданий гостю. Або можливо якісь унікальні сувеніри чи подарунки.


Прикладів можна навести дуже багато, все залежить від ваших завдань і побажань, і здорового глузду! Бо якщо ви будете сканувати гостей на вхід/вихід в кожні двері, то отримаєте чималу порцію негативу. Ще подумають, що ви збираєте статистику – хто скільки разів відвідував зону паління чи туалет.🤣


Сканувати бейджі можна смартфоном або повноцінним сканером під’єднаним до ноутбука.


Вартість такої послуги рахується окремо залежно від того скільки зон вам потрібно налаштувати та чим ви збираєтесь проводити сканування.

Тому для більш детальної інформації зверніться в нашу підтримку

285