Довідковий центр RegToEvent

Як користувачі знайдуть одне одного

Все залежить від налаштувань, яку обрав організатор. Детальніше тут


Давайте розглянемо сценарій, коли організатор дозволив бачити список всіх учасників.

У кожного користувача додатка буде розділ «Люди» та «ТіндерБіз» і там, і там він зможе бачити список учасників події.


У розділі «Люди»

всі учасники ідуть списком по мірі того, як вони реєструвались на подію.

Попередньо показана основна інформація: прізвище, ім'я учасника, його компанія та посада, якщо він вже заповнив дані свого профіля, а також його фото (знову таки, якщо він його додав).

item.image_url

Якщо натиснути на контакт, то буде видно контактні дані цього учасника (пошта та телефон), є можливість написати йому приватне повідомлення та призначити йому зустріч на конкретний час.


item.image_url

Учасник, якому ви призначили зустріч побачить відповідне сповіщення, і якщо підтвердить її то і у вас і у нього цей час остаточно забронюється, щоб інші користувачі знали, що інтервал занятий.

item.image_url

У розділі «ТіндерБіз»

всі користувачі бачать картки інших учасників, та коротку інформацію про кожного з них, яку учасник заповнив у своєму профілі: ім’я, прізвище, компанія, посада, що шукає учасник на події та що може запропонувати іншим учасникам.


Саме по цим даним набагато швидше і простіше можна зрозуміти цікава тобі ця людина чи ні, відібрати її картку в ті, з якими потрібно поспілкуватись бо людина пропонує послуги, які тобі потрібні, або ж навпаки ти маєш що запропонувати цьому учаснику для співпраці.


А тих, хто пропонує аналогічні послуги, або шукає підрядників з зовсім іншої ніші можна одразу відсортувати як нецікавих і не витрачати на них час.

item.image_url

Відповідно, якщо організатор в налаштуваннях додатку вказав, що буде видно лише список зачекінених, то все буде аналогічно, як описано вище, але список учасників буде значно меншим. Оскільки онлайн учасники в нього не попадуть, а гості на локації будуть додаватись по мірі їх приходу на подію.


Якщо ж виставити лише список кого відсканували, то кожен користувач буде бачити лише тих людей, бейджі яких він особисто відсканував на локації.


Ну і якщо в налаштуваннях виставити показувати лише спікерів – аналогічно буде видно лише спікерів.

23