Довідковий центр RegToEvent

Що значить статус замовлення?

Всі спроби реєстрації на ваш захід зберігаються в розділі Замовлення.


Якщо потенційний учасник зареєструвався, але не оплатив квиток, то таке замовлення зберігається зі статусом “Нове”

Якщо він оплатив квиток (участь), то замовлення буде зберігатись зі статусом “Оплачене”

Якщо ви вирішили надати йому квиток безкоштовно і натиснули на відповідну кнопку, то статус замовлення буде - “Безкоштовне”. З таким же статусом будуть зберігатись і всі замовлення де квиток в своїх налаштуваннях мав вартість 0 грн (безкоштовні квитки/безкоштовні заходи)


item.image_url

Якщо реєстрація на ваш захід передбачає додаткову модерацію, тобто ви переглядаєте всі реєстрації і вирішуєте пускати на захід цього учасника чи ні, або можливо для певної категорії є спеціальні умови і ви встановили додаткову модерацію. Всі такі замовлення будуть зберігатись зі статусом “На модерації” доки ви якось на нього не відреагуєте. Або підтвердите - тоді воно перейде в статус “Нове” щоб його можна було оплатити (чи “Безкоштовне” якщо вартість такого тарифу - 0) або ж відхилите. Тоді воно буде зберігатись зі статусом “Скасоване” (Скасувати можна будь яке замовлення, чи просто нове, чи навіть вже оплачене, якщо вам це потрібно, щоб анулювати квиток учасника з якихось міркувань)

item.image_url

Всі замовлення, які учасники щойно створили і перейшли в оплату, протягом 15 хвилин мають статус “Очікує оплату” адже саме стільки виділяється на оплату на сайті.

Після цього у разі успішної оплати воно переходить в статус “Оплачене” або ж “Нове” якщо учасник витратив свої 15 хвилин і оплата так і не надійшла.


Нове замовлення - оплатити можна у будь-який час, доки дозволяють налаштування вашого заходу (дати придбання, чи кількість місць)

Якщо учасник бажає оплатити захід безготівковим розрахунком і ви надали таку можливість - формувати рахунки, то після завантаження учасником рахунку на оплату замовлення перейде в статус “Очікує безготівкового платежу”

item.image_url

Якщо транзакція була невдала і оплата не надійшла, то таке замовлення буде переведено в статус “Невдале”

item.image_url

Якщо учасник попросив поверненя коштів ви можете перевести замовлення в статус "Повернуто". (Тільки змінить статус і анулює квиток але НЕ поверне кошти!)Якщо ви видалили замовлення, то воно, відповідно перейде в статус “Видаленого” і буде приховане за замовчуванням, щоб не заважати. За потреби можна показати видалені замовлення знявши відповідний прапорець.

item.image_url

Зверніть увагу!!!

Тільки статус “Оплачене” та “Безкоштовне” згенерує квиток і дасть учаснику право участі в заході. Всі інші статуси такого права не дають.

280