Довідковий центр RegToEvent

Чому поле публічної оферти обов’язкове?

Публічна оферта - це договір між вами як організатором заходу та учасниками, які виявили бажання цей захід відвідати. Він має таку ж юридичну силу, як і договір який би ви підписували в паперовому вигляді. 

Оскільки ми надаємо вам лише платформу, як інструмент для реєстрації учасників, продажу квитків, можливо, створення сайту чи аналітики, ви, як організатор, відповідаєте за його реальне проведення, що обіцяєте учасникам, формуєте вартість квитків та умови їх придбання, повернення коштів, то і договір такий з учасниками маєте підписувати саме ви.

item.image_url

Зі свого боку ми розміщуємо правила користування платформою, де описуємо всі моменти, які в нашій компетенції та умови політики конфіденційності, оскільки особисті дані користувачів зберігаються на нашому боці. 

 

Після того як ви додали текст для оферти для неї генерується окрема веб-сторінка, яку потенційні учасники можуть відвідати перед реєстрацією та ознайомитись з її умовами. Без погодження з умовами оферти реєстрація в формі неможлива. 

Якщо користувач поставив прапорець, та перейшов на інший крок реєстрації, то це називається акцепт оферти, тобто він прийняв всі ваші умови та погодився з ними.

item.image_url

 Крім того, оферта це додатковий інструмент страхування для вас. Ви описуєте детальні умови участі та оплати квитків, а учасники з ними погоджуються. Якщо раптом хтось із них почне просити повернення коштів, або когось не влаштовує контент, спікери, місце проведення чи дата (змінились плани) або ви перенесли дати курсу чи час онлайн уроків і це не влаштовує учасників, ви завжди можете посилатись на свої правила та умови, які були описані в договорі, якщо звісно вони там були. )))

 

Що потрібно включати в оферту:

  • дати початку і завершення попередньої реєстрації на захід
  • дати початку і завершення заходу
  • умови його проведення (офлайн захід, онлайн трансляція, гібридний івент і т.п.)
  • хто може зареєструватись на захід
  • які є додаткові вимоги до учасників (можливо по категоріям є якісь правила чи вимоги)
  • скільки коштують квитки (які вони є), який порядок підвищення вартості, якщо це передбачено,
  • правила оплати та варіанти повернення коштів
  • в які терміни та на яких умовах ви готові повернути кошти (не забувайте про комісії банків та платіжних систем, якщо ви не готові повертати 100% вартості квитка, бо частину суми забрала платіжна система, то одразу потрібно це прописати)

 

В оферті обов’язково мають бути вказані контакти та юридичні реквізити організатора заходу! Без таких реквізитів оферта не може вважатись такою, що має юридичну силу. 

 

Тому якщо організатором виступає юридична особа - потрібно вказувати реквізити юридичної особи, якщо ж ви виступаєте як фізична особа - потрібно вказувати серію та номер паспорта, місце реєстрації та ІПН. Не можна написати, наприклад, організатор RegToEVENT – бо назва сервісу це не назва юридичної особи.


Після того, як ви додали текст своєї оферти та тексти для листів учаснкиам на цій сторінці, внизу сторінки не забудьте натиснути кнопку "Зберегти".


Без коретно заповненої публічної оферти ваш захід не буде активовано!
303