Довідковий центр RegToEvent

Як додати верхнє меню сайту?

Щоб додати на сайт стрічку верхнього меню, вам потрібно перейти в меню налаштування блоків конструктора та додати відповідний блок - “Меню”.

На вибір у вас буде 4 варіанти такого блоку. Натискаєте на той, який сподобався і він додасться на майбутній сайт. 

item.image_url

Наведіть мишкою на верхню межу блоку, щоб побачити спливаюче меню "Стилі" та "Контент" а також ID цього блоку

item.image_url

В меню "Стилі" ви можете змінити розмір цього блоку вказавши відступи зверху знизу від основного контенту, можете навіть відредагувати його по ширині, якщо не бажаєте щоб він займав всю ширину екрана.

item.image_url

Текстовий контент сайту можна редагувати прямо тут же на блоку. Просто поставте курсор миші у потрібне місце та можете редагувати тест чи його параметри.

item.image_url

Якщо перейти безпосередньо в меню "Контент", то ви зможете завантажити логотип до блоку чи додати посилання для переходу з меню.

Як правило на односторінкових сайтах роблять меню, які ведуть на найважливіші розділи на цій же сторінці, але нижче, для більш зручнішої навігації користувачів (реєстрація, програма заходу, спікери, контакти, тощо) 

Вам потрібно вказати назву розділу, на який ви плануєте перехід, наприклад це розділ Контакти, далі вставити ID код блоку, щоб він слугував тією самою “точкою переходу” в яку повинен потрапити користувач при його натисканні. Той код, який ви бачите в лівому верхньому кутку поруч з меню “blok000000” - оце і є той самий код, який вам потрібно скопіювати та додати в меню для переходу.

item.image_url

Після додавання контенту, не забудьте натиснути кнопку "Зберегти", а для того, щоб зміни застосувались на вашому сайті натиснути кнопку "Опублікувати"

283