Довідковий центр RegToEvent

Як додати на сайт інформацію про спікерів?

Щоб додати інформацію про спікерів ви можете використати блок «Наша команда» або «Програма», все залежить від того, скільки і яку інформацію ви будете розміщувати.

Перейдіть в меню налаштування «Сайт події» - та оберіть потрібний блок з наявних.

Блок «Наша команд» дає змогу розмістити більше інформації про спікера та його досягнення, там можна завантажити фото спікера більшого розміру.

Блок «Програма» розрахований саме на програму заходу з часом виступів чи перерв, темою доповіді та більш короткою інформацією про спікера.

Який саме блок вам потрібен – обирати лише вам. І ніщо не забороняє вам використати обидва в різних частинах вашого сайту. Що теж буде правильним.

item.image_url

Після того як ви додали блок ви можете змінити фон та розмір блоку. Для цього наведіть курсором миші на лівий верхній куток блока те перейдіть в меню «Стилі».

item.image_url

Тут оберіть свої розміри відступів та колі фону, колір тексту. Також ви можете обрати що робити з фото спікерів: розташувати їх по ілвому краю, по центру чи по правомую Збережіть налаштування.

item.image_url

Щоб відредагувати контент, так само наведіть курсор миші на верхній лівий куток блоку та перейдіть в меню «Контент».

Додайте фото вашого спікера, завантаживши його на сайт. Змініть ім’я, прізвище, компанію спікера, вкажіть його досягнення чи сферу діяльності.

Якщо стандартні картки з спікерами зайві – видаліть картку. Якщо ж навпаки – потрібно ще, продублюйте одну з карток та відредагуйте її.

item.image_url

Після того як ви все налаштували під свої потреби, не забудьте кнопку «Зберегти», а коли закінчите налаштування або правки до сайту то обов'язково натисніть на кнопку «Опублікувати» зверху, щоб всі зміни застосувались та з'явились не лише в конструкторі, а ще й на самому сайті.

351