Довідковий центр RegToEvent

Як додати на сайт заголовки чи кнопки?

В багатьох розділах, які ви додаєте на сайт вже є кнопки в наявних блоках. Але якщо скажімо вам потрібно виділити якийсь окремий текст заголовком з закликом до дії чи додати кнопку для переходу на покупку, то це можна зробити за допомогою окремих блоків.

Також є можливість додати табличний блок, якщо він вам потрібен для ілюстрації якихось даних.

Для цього перейдіть в меню налаштування «Сайт події» - та оберіть потрібний блок з наявних.

item.image_url

Після того, як ви обрали потрібний блок він з’явиться в макеті майбутнього сайту.

Відредагувати блок можна через меню «Контент», а також текстовий контент можна міняти прямо тут на блоку не заходячи в меню. Для цього поставте курсор миші на потрібне місце та почніть вводити свій текст.

item.image_url

Щоб відкрити меню "Контент" - наведіть мишкою на верхній лівий куток блоку, щоб з’явилось спливаюче меню. В вікні налаштувань ви зможете написати потрібні вам тексти, якщо так буде зручніше, чи додати посилання. Або ж з зможете завантажувати свої зображення, якщо це передбачено в блоці

item.image_url

Якщо ж потрібно змінити розміри блоку чи його колір, то перейдіть в меню «Стилі» - так само навівши мишкою на лівий верхній куток блоку. Тут ви зможете зробити потрібні вам зміни.

item.image_url

Після того як ви все налаштували під свої потреби, не забудьте кнопку «Зберегти», а коли закінчите налаштування або правки до сайту то обов'язково натисніть на кнопку «Опублікувати» зверху, щоб всі зміни застосувались та з'явились не лише в конструкторі, а ще й на самому сайті

376