Довідковий центр RegToEvent

Як створити каталог компаній учасниць події

В мобільному застосунку ви можете створити список компаній учасниць, або створити віртуальну виставкову зону партнерських стендів


Наприклад, у вас є виставкова зона і різні компанії оплачували свою присутність у виставковій зоні із стендом, та відправляли на вашу подію своїх колег представників.

Або ж навіть без виставкової зони ви хочете краще познайомити учасників одне з одним тому ви створюєте окремі картки під кожну компанію, представники якої будуть на події.


Коли ваші учасники перейдуть в розділ компанії, то побачать там каталог їх логотипів з назвою компанії учасниці. А якщо натиснуть на логотип, то їм відкриється детальніша інформація про цю компанію.

item.image_url

Це може бути зображення «шапка сторінки», логотип компанії, короткий опис про компанію, який організатор сам вписує, або можете брати у самих представників компанії.

Можна додати їх контактні дані, та посилання на соцмережі, а також зі списку учасників відібрати хто саме представляє дану компанію.


Для цього переходите в окремий розділ налаштувань мобільного додатка «Компанії» і натискаєте на кнопку «Додати»

item.image_url

Всі обов'язкові поля для заповнення будуть позначені зірочками.

Ті, які не обов'язкові ви можете не заповнювати.


Вписуєте назву компанії

Завантажуєте фон для шапки сторінки.

Формат файлу .jpg, .jpeg або .png. Розмір файлу має бути до 500 КБ, співвідношення сторін

Завантажуєте логотип компанії. Розмір файлу до 300 КБ

Далі додаєте текст опис, контакти і потрібні посилання.

А з випадаючого списку вибираєте логіни учасників, представників даної компанії та натискаєте на кнопку зберегти.

item.image_url

Такі сторінки будуть всі однотипні, щоб всі такі компанії учасники були в рівних умовах.

Зі сторінки користувач може перейти в соцмережі компанії, скопіювати собі контакти або одразу написати комусь із її представників. Кількість співробітників компанії може бути і 2 і 3 і більше, але це будуть виключно ті люди, які придбали квиток на вашу подію і вони є в списку учасників.

item.image_url

Кількість таких сторінок компаній, яку можна додати – необмежена, а додати їх ви можете абсолютно безкоштовно. Створені сторінки можна відредагувати або видалити.

item.image_url
22