Довідковий центр RegToEvent

Яку комісію бере RegToEVENT?

RegToEVENT бере комісію тільки з проданого квитка. Якщо у вас 50 реєстрацій, але фактично оплачених квитків лише 10, то і комісія буде нарахована лише на 10 фактично згенерованих квитків.


Якщо організатор в рамках платної події генерує також безкоштовні квитки для гостей, спікерів, спонсорів тощо, це дозволено.

І агентська/комісійна винагорода за такі Електронні квитки нараховуватися не буде:

  • для типів квитків, які не передбачають розсадку гостей з прив’язкою до місця, зони чи слота часу, якщо їх кількість не перевищує 50% від числа всіх згенерованих Електронних квитків даного типу для цього Заходу.
  • для типів квитків, де передбачено розсадку гостей по схемі залу, та продаж квитків з прив’язкою до місця, зони чи слота часу, якщо їх кількість не перевищує 25% від числа всіх згенерованих Електронних квитків даного типу для цього Заходу. 


Якщо кількість безкоштовно згенерованих Електронних квитків, більша ніж вказаний ліміт, (більше 50% звичайних квитків або більше 25% квитків з місцями/слотами) - Сервіс нараховує свою винагороду, у розмірі фіксованої суми комісії від вартості Електронного квитка. Загальна сума винагороди підлягає оплаті Організатором після завершення Заходу на підставі виставленого рахунку Сервісом протягом 7 робочих днів з дати виставлення такого рахунку.

Комісія RegToEVENT складається з % частини від суми замовлення та від фіксованої суми з кожного квитка. 

Розмір комісії залежить від кількості квитків, які ви плануєте продати та від типу заходу.

Для безкоштовних подій до 200 учасників - комісія сервісу складає 0 %. Але якщо у вас подія більшого масштабу є фіксована сума, яку ви повинні сплатити для можливості генерації відповідної кількості квитків.


Детальніше про розміри комісій можете переглянути на сторінці або в умовах публічної оферти, але комісія кожного заходу встановлюється індивідуально в межах тієї яка прописана в оферті.

Комісія платіжного сервісу, який ви будете використовувати для прийому коштів за квитки в нашу комісію НЕ входить!


Зверніть увагу!

І комісія платіжного сервісу і комісія нашої платформи прораховується від повної вартості квитка!

312