Довідковий центр RegToEvent

Де взяти посилання на форми реєстрації?

Після того як ви створили квитки та налаштували форму реєстрації. Тут же в розділі налаштувань заходу “Форми реєстрації” у вас є вкладки з різними варіантами інтеграції. 

Одна з ни - посилання на форму реєстрації. 

Звичайне посилання створюється під кожен тип квитка окремо!!! Тобто, якщо у вас 3 види квитків, то і посилань на реєстрацію буде 3!

item.image_url

В RegToEVENT у організатора також є можливість обрати в якому саме вигляді форму він бажає використовувати 

  • звичайне посилання на форму
  • сторінка для продажу квитків
  • блок квитків 
  • двокрокова форма реєстрації
  • вбудована веб-форма3 останні форми можуть інтегруватися в сайт організатора за допомогою спеціального JS коду, або ж до них також можна використати варіант посилання на таку форму. Якщо, до прикладу, ви створили 3 типи квитків, але при цьому хочете в анонсі дати посилання не сайта безпосередньо на саму форму.

Щоб не вставляти в анонс 3 посилання на різні типи квитків, ви можете використати посилання на блок квитків і учасники одразу будуть бачити всі 3 види квитків, які у вас є. Або ж посилання на 2 крокову форму.


Якщо ваші квитки передбачають продаж з прив'язкою до місця чи продаж по слотам часу - то викорситовуйте посилання на віджет календаря для вибору дати і часу (для слотів) або посилання на схему залу для вибору місць

335