Довідковий центр RegToEvent

Скільки чекати на модерацію заходу?

Модерація проходить дуже швидко. Все залежить від того як швидко ви заповните всі потрібні налаштування.


Як тільки ви почали створювати захід, наші менеджери вже отримають сповіщення, і перший “вільний” менеджер може переглянути ваші налаштування. Якщо він помітить, що ви щось робите не так, то зв'яжеться, щоб запропонувати допомогу, якщо ж ви на правильному шляху, то буде чекати запиту на модерацію. При налаштуванні заходу у вас зверху будуть світитись підказки, які розділи потрібно заповнити обов’язково. Після того як ви їх заповнили і вони світяться зеленим кольором, ви можете відправити нам запит на модерацію натиснувши відповідну кнопку. 

Якщо всі налаштування внесено вірно, нічого не пропустили, а всі розміри комісій ми з вами вже погодили, то ваш захід одразу буде активовано для реєстрації і продажу квитків або ж ми вам напишемо, щоб погодити розміри комісій та на кого її переключити на організатора чи на платника. Якщо ж наш співробітник знайде якісь неточності, або не вистачатиме якихось налаштувань, то захід буде повернуто на додаткові налаштування з вказанням всіх моментів, які потрібно виправити. 

Після їх виправлення ви зможете відправити захід на модерацію повторно.


Зверніть увагу!!!

Якщо ви створюєте безкоштовний захід це не означає, що він пройде модерацію автоматично. Всі заходи перевіряються вручну нашими менеджерами.


Якщо ви створили захід "для тесту" - з несправжньою назвою, картинкою замість ого, без текстів і інших налаштувань - такий захід модерацію не пройде. Форму реєстрації, вигляд сайту і вигляд квитка можна протестувати і без модерації.

359