Довідковий центр RegToEvent

Як інтегрувати форму ReToEVENT в мій сайт?

В RegToEVENT у організатора також є можливість обрати в якому саме вигляді форму він бажає використовувати 

  • звичайне посилання на форму
  • блок квитків 
  • двокрокова форма реєстрації
  • вбудована веб-форма
  • слоти часу
  • схема залу


Якщо у вас на сайті передбачено опис типів квитка і кнопка на реєстрацію під кожним із них ви можете використати звичайне посилання для переходу з кнопки.

При цьому під кожен тип квитка ви вставляєте своє посилання на форму реєстрації.

Особливість цієї форми, що учасник читає опис квитків у вас на сайті, обирає який хоче, переходить в форму. Заповнює свої дані, а вже на наступному кроці він може додати ще 2,3,.... і т.д. інших учасників.

item.image_url

Ви можете використовувати блок квитків, тут учасник відразу бачить всі типи квитків, які він може придбати, обирає їх кількість. 

item.image_url

Двокрокова форма реєстрації передбачає, що на першому кроці учасник заповнює коротку форму на 3 поля, а на другому він бачить такий же блок квитків і може обрати скільки та яких саме квитків він хоче.

item.image_url

Веб-форма може бути візуально як частина вашого сайту, учасник одразу заповнює поля реєстрації, тип квитка обирає з випадаючого списку зверху, якщо у вас їх кілька. А на 2-му кроці зможе додати інші типи квитки, по аналогії зі звичайним посиланням.

item.image_url

Якщо ви створили квитки зі слотами часу, то учасник одразу на календарі може обирати дату та час бажаного візиту, а потім заповнювати поля форми реєстрації.

item.image_url

Якщо у вас розсадка учасників згідно створеній схеми залу, то у вас є окреме посилання на схему залу

item.image_url

Якщо ви обрали варіант посилання на кожен тип квитка окремо - ви налаштовуєте перехід з кнопки чи будь-якої частини вашого сайту за посиланням на сторінку реєстрації.


Якщо ви обираєте блок квитків, веб-форму чи двокрокову або ж слоти часу, то ви можете вставити спеціальний JS в код свого сайту, щоб форма відображалась в потрібному вам місці.

Або ж також можете використовувати прямі посилання для переходу одразу в ці форми. При цьому вони будуть відкриватись в новій сторінці для реєстрації учасників.

Всі коди та посилання доступні на своїх сторінках відповідно до кожної форми.


Для інтеграції схеми зали, на теперішній час доступний лише варіант переходу за посиланням на сторінку форми.


334