Довідковий центр RegToEvent

Як створити форму реєстрації?

Після того як ви створили свій захід заповнивши основний крок з налаштуваннями, у вас автоматично створюється тестовий квиток та стандартна форма реєстрації.

Тестовий квиток ви можете відредагувати чи видалити, та додати власні, а форму ви такожможете редагувати так, як вам заманеться.

Для цього переходите в меню налаштувань заходу “Форма реєстрації”


item.image_url

Тут ви бачите кілька вкладок. Перша з них -  Поля форми реєстрації.

Саме тут ви створюєте поля для своєї форми, а на всіх інших вкладках можна обрати чи налаштувати будь-який вигляд форми, як її бачитимуть учасники та інтегрувати її у всій сайт.


Зверніть увагу! 

3 поля: ім’я, пошта та телефон є обов’язковими! І ви не зможете їх відключити, навіть якщо дуже хочеться )))


Решта полів ви можете додавати у будь-якій кікості.

Для цього натисніть на кнопку "Додати поле"


Прапорцями відмічені ті поля, які будуть включені в анкету при реєстрації, тому якщо поле компанія, прізвище, промо-код, чи інші вам не потрібні - зніміть прапорець.

item.image_url

Якщо ви додаєте нові поля на форму, то ви можете обрати тип поля: текст, дроп-даун чи дата. 


Текстове поле - учасник пише якийсь текст, відповідаючи на питання анкети.

Дроп-даун - поле яке передбачає, що ви зачасно налаштували варіанти відповіді, і учасник обирає потрібну із випадаючого списку

Дата - можливо ви запитуєте коли в учасника День народження, коли він бажає до вас прийти чи ще щось інше (дату в минулому часі обрати не можна! Зверніть на це увагу при формулюванні запитання)


item.image_url
  1. Ви можете додати поля у будь-якій кількості та будь-яких типів з наявних
  2. Ви можете назвати/перейменувати поля, тією мовою якою хочете, щоб вони показувались для учасників, чи написати їх назву через риску кількома мовами або ж назвати їх як це потрібно можливо не “ім’я”, а “нікнейм” 
  3. Ви можете змінити порядок полів - затиснувши їх лівою кнопкою миші та перемістивши на потрібну позицію
  4. Ви можете створити різні форми для різних типів квитків - для цього справа в меню "Квитки" оберіть для яких типів квитків це поле буде актуальне.

Дуже важливо!!!!

Поля: ім’я, прізвище, пошта, телефон, компанія, посада, промо-код відносять до “стандартних, для яких в базі зарезервована відповідна таблиця. По цим полям здійснюються різні функції сортування, пошуку, друку при чекіні, тощо.


Промокод спрацює лише тоді, коли учасник введе його в потрібне поле. Тому ви можете їх включати/виключати перейменовувати, але дотримуйтесь при цьому певної логіки! Адже, якщо ви поле “промокод” перейменуєте у “рід занять” то щоб учасники туди не ввели такого промокоду не існує і система видасть помилку при заповненні форми і не дасть зберегти дані.

Якщо поле “телефон” перейменувати у поле “компанія” - то знову таки система очікує там саме телефон, і аж ніяк не щось інше.


P.S. Були випадки, коли для організатора було важливо, щоб учасники вказували країну з якої вони приїхали, а не компанію, в якій працюють, тому поле компанія вони перейменовували в поле “країна” і потім використовували ці дані для друку на бейджах в день заходу (Прізвище, ім’я та країна учасника)

375