Довідковий центр RegToEvent

Реферальна програма для покупців

У організатора події є 2 варіанти залучення рефералів до продажу квитків на подію. Або це ваші партнери, знайомі чи навіть спікери, які готові рекламувати вашу подію та отримувати якісь виплати за продані квитки чи реєстрацію, або це безпосередньо самі учасники.


Фактично і той і інший варіант зводиться до ролі тікет партнера.

Але якщо ви бажаєте, щоб учасники бачили що є реферальна програма і долучались до продажу квитків, то вам потрібно налаштувати таку можливість.


Для цього перейдіть в розділ налаштувань «Події» -> «Інші налаштування» -> вкладка «Реферальна програма для покупців»

Тут вам потрібно поставити прапорець «Зробити видимою для покупців»

item.image_url

Це дасть змогу, щоб у всіх учасників, які придбали квиток на вашу подію в особистому кабінеті, висвічувалась відповідна кнопка - "Реферальна програма"

item.image_url

При натисканні на неї учасник бачить вікно з запитом на участь в реферальній програмі. Заповнює текст свого повідомлення та направляє організатору свій запит

item.image_url

При налаштуванні програми ви обираєте створювати роль тікет партнера автоматично чи вручну.


Якщо «Автоматично», то учасник зі свого кабінету подає запит на участь у програмі і система сама створює йому роль тікет-партнера на його пошту (з якою він купував квиток) та на тих умовах, які ви вкажете нижче. І відправляє пароль для входу в його кабінет на ту ж таки пошту.

А ви отримуєте сповіщення у чат-бота, що тікет партнера автоматично створено.


Якщо роль створюється автоматично без вашої участі, то ви одразу тут повинні вказати які типи квитків будуть доступні для продажу та промокоди на які максимальні знижки тікет-партнер може робити учасникам.


Відповідно всі такі автоматично створені ролі будуть мати однакові умови.

item.image_url

Якщо ж ви обрали «Вручну» - то учасник заповнює заявку, що він хоче стати тікет-партнером, а ви, як організатор отримуєте повідомлення в чат-бота, що користувач такий-то бажає стати тікет партнером і самостійно створюєте йому роль та вручну прописуєте умови для такого користувача.

item.image_url

Відповідно в залежності від того автоматично йому створився кабінет після відправки заявки чи ні, ви будете отримувати різні сповіщення

item.image_url
455