Довідковий центр RegToEvent

Чи можна генерувати рахунки на різні юридичні особи?

Якщо у вас є можливість прийняти оплату за курс на різні юридичні особи, наприклад, це ТОВ з ПДВ та ФОП з Єдиним податком, то ви можете створити 2 платіжні методи де будуть генеруватись або той або інший рахунок.

Для цього В меню Системи оплати, якщо ви вже заповнили та зберегли одні реквізити для генерації рахунка, потрібно натиснути на кнопку “Створити нові реквізити” та аналогічно до попередніх заповнити всі необхідні вам поля, після чого його зберегти.


Радимо назвати кнопки для завантаження рахунка таким чином, щоб учням було максимально зрозуміло що вони отримають (рахунок з ПДВ, рахунок на ФОП без ПДВ і т.д.)

item.image_url

Таким чином при переході в оплату ваші учасники будуть бачити 2 кнопки і зможуть обрати який рахунок для них вигідніше генерувати.

item.image_url

Зверніть увагу!

Після завантаження рахунку учасником, його замовлення переходить в статус "Очікує безготівкового платежу" і повторно завантажити інший рахунок або оплатити онлайн через сайт це замовлення він не зможе. У разі, якщо він передумав він може створити повторне замовлення та обрати інший спосіб оплати. Якщо ж просто загубив рахунок, ви можете йому його продублювати через відповідне меню в картці його замовлення

433