Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати аналітику?

Ви можете покращити результати своєї аналітику трафіку, якщо додасте в налаштування події відповідні коди тих аналітик, які відслідковуєте.

Для цього перейдіть в розділ налаштувань «Події» та оберіть меню «Інші налаштування».

В цьому розділі Вам потрібна вкладка «аналітика»


Тут ви можете прописати ID свого GoogleTagManager, PixelFacebook та Google Conversion у відповідні поля.

item.image_url

Після цього, ми будемо викликати програмним способом ваші коди на всіх кроках (сторінках) реєстрації.


Це покращить показники адже фактично після того, як учасник з вашого сайту перейшов в форму реєстрації він вже не на вашому сайті, а на наших сторінках. Тому якщо цього не зробити ваша аналітика вже не бачить користувача і його дій.


Звертайте увагу на події, які ми визначаємо на етапах реєстрації, бо не завжди організатор кінцевою метою обирає ті події пікселів в налаштуваннях реклами, які налаштовані у нас. Все це описано під кожним з кодів в налаштуваннях.


Всі результати вам краще перевіряти в своїх кабінетах тих сервісів, які ви використовуєте.


На нашій платформі, в окремому розділі ви також будете бачити певні результати по переходам на ваш сайт, скільки реєстрацій всього, скільки оплачених з них і т.д.

item.image_url

Відповідно, якщо для розміщення реклами чи анонсів ви використовуєте utm мітки, то всі ці посилання будуть відображатись окремо і статистика по ним буде зібрана окремо.


Однак, ще раз наголошуємо, що для точнішої достовірності даних орієнтуйтесь на показники, які ви бачите безпосередньо в кабінетах Google, Facebook та ін.


Зверніть увагу!

Ми НЕ сервіс з аналітики трафіку!

Ми не надаємо тлумачень результатам які ви отримали, не проводимо консультацій, як користуватись тим чи іншим сервісом чи як аналізувати все, що ви бачите в своєму кабінеті.

І ми не гарантуємо 100% достовірності спрацювання цих кодів.

Наша мета допомогти вам з цим питанням і зі свого боку ми робимо все можливе, щоб ваш код відпрацював на потрібній сторінці, але чи спрацював він точно, чи показав він вам «правильну подію» - залежить не від нас.


P.S.

Питання на тему: "Ваше посилання на реєстрацію не працює! Бо ми додали його в сторіс Instagram, а люди переходять не в реєстрацію, а на вхід в особистий кабінет!" Теж не до нас! Якщо алгоритми Instagram відрізають від посилання все аж до домена, то ми нічого не зробимо і на Марка ніяк не вплинемо 🤷‍♀️

Єдине що можемо порадити, запускайте трафік на свій сайт напряму. Немає сайту - зробіть його на безкоштовному конструкторі для своєї події.

217