Довідковий центр RegToEvent

Як додати на сайт свої тексти та зображення?

Щоб додати на сайт фонові зображення (шапку), просто зображення з описом чи звичайні тексти, перейдіть в меню налаштування «Сторінка події» та при створенні сайту оберіть потрібний блок.

Всі блоки ви можете обрати в кількох варіантах згідно шаблонів. Обираєте той шаблон, який вам більше до вподоби та натискаєте на нього для вибору.

item.image_url

Після того як ви додали блок ви можете відредагувати будь-який із них. Тексти можна писати прямо тут же поставивши курсор в потрібне місце. 

Що стосується завантаження ваших зображень, то для цього потрібно скористатись меню блоку «Контент» - для цього наведіть мишкою на верхній лівий куток блоку, щоб з’явилось спливаюче меню.

item.image_url

В вікні налаштувань вам потрібно завантажити ваше зображення, щоб воно з'явилось замість стандартного. І, до речі, тут же в меню «Контент» ви одразу можете редагувати і текст, якщо так зручніше. 

Редагувати можна колір тексту, розмір, додавати різні ефекти: курсив, жирний, закреслений, список, посилання, тощо

item.image_url

Через вікно налаштувань "Контент" ви додаєте посилання та назви кнопок. А також зверніть увагу, що завантажувати можна не лише великі фонові зображення чи ілюстрації, а ще й іконки до різних пунктів

item.image_url

Після того як ви внесли всі правки не забудьте натиснути на кнопку «Зберегти», а коли закінчите налаштування або правки до сайту то обов'язково натисніть на кнопку «Опублікувати» зверху, щоб всі зміни застосувались та з'явились не лише в конструкторі, а ще й на самому сайті.

397