Довідковий центр RegToEvent

На що впливає колір квитка?

В стандартному вигляді квитка є кольорова смужка на якій вказується назва типу квитка. За замовчуванням вона чорна. Ви можете обрати самостійно будь-який колір, яким бажаєте його відображати. Якщо у вас кілька типів квитків - ви можете налаштувати різні кольори для кожного із них, і це допоможе візуально їх розрізняти на локації в день заходу.

item.image_url

Ви обираєте колір самостійно на схемі, той - який забажаєте. Саме таким кольором буде відображатись смужка з назвою типу квитка. Але зверніть увагу, що кольори ви обираєте в RGB тому в електронних квитках вона буде саме такою, а от якщо учасники їх друкують, то в кольоровій схемі CMYK можуть бути більш тьмяні відтінки, ми на це вплинути не можемо.

item.image_url

Якщо ви створюєте квитки з місцями, то колір як раз таки дуже важливий, адже на схемі ви зможете візуально показати учасникам, що це різні типи квитків з різною вартістю залежно від їх кольору на схемі. 

При чекіні учасників, назва типу квитка в картці учасника також підсвічується кольором, який ви встановили, та дає можливість для хостес швидше зорієнтуватись який бедж видати учаснику чи який пакет з роздатковими матеріалами і т.п., якщо вони у вас різні.

306