Довідковий центр RegToEvent

Як виглядає квиток?

В стандартному вигляді квиток учасника це білий лист А4. 

Для налаштування квитка потрібно перейти в меню “Додаткові налаштування” - вкладка - Квиток. 

Квиток трансформер

Квиток трансформер А4 - поділений на 4 частини, який можна зігнути і використовувати як бейдж для бюджетних подій


2 поля зліва - створюються автоматично відповідно до налаштувань заходу і містять там дані учасника, назву заходу, адресу локації, час проведення, тип квитка і QR та Bar коди, які призначені для чекіну квитка чи обміну контактами між учасниками. Колір смужки на якій вказується тип квитка буде залежати від того який ви налаштували коли створювали даний тип квитка. Всі інші дані(адреси, час, місце, назви) будуть автоматично підтягуватись з ваших налаштувань.


2 поля справа - організатор може заповнити самостійно як забажає, додавши на макет свої тексти чи зображення.

Тексти можна мінімально редагувати, розмір шрифту, відступи, тощо. Зображення ви завантажуєте фактично в розмірі 1:1 

item.image_url

Якого розміру ці поля?

Квиток генерується розміру А4, відповідно кожне поле розміру А6. Якщо ви хочете додати зображення на весь розмір поля можете його робити практично 1:1, але краще залишити невеликі поля, або зробити трохи менший розмір. Можете додати зображення, згенерувати тестовий квиток подивитись як він виглядає, якщо якийсь текст чи зображення не вмістилось - зменшіть його.


Зверніть увагу!!!

Верхнє праве поле трохи менше по висоті ніж нижнє! Це пов’язано з тим, що там зарезервоване місце під паперовий промокод, якщо ви його будете використовувати.

Квиток стандартНещодавно з'явився ще один шаблон для квитка, який ви тепер також можете використовувати для своїх подій.

В меню налаштувань "Події" - "Інші налаштування" на вкладці "Квитки" є можливість обрати шаблон із випадаючого списку та налаштувати його.

item.image_url

Сам квиток також буде формату А4.

Основна інформація:

  • назва події,
  • дата початку події,
  • адреса і назва локації,
  • контакти організатора
  • логотип
  • дані учасника (ім'я, прізвище, компанія) - залежить від вашої форми реєстрації
  • назва квитка та його вартість

Будуть додаватись в квиток автоматично на основі ваших налаштувань.


Так само, мова службових текстів - буде підставлятись залежно від налаштувань мови заходу на 1 кроці його створення.


У організатора є можливість додати зображення (скріншот) локації, карти проїзду, тощо.

Розмір зображення має бути не надто великим, для того щоб не перевантажувати квиток – адже весь файл з квитком має бути не більше 1 МБ!!! Інакше провайдери поштових розсилок не будуть відправляти його листом! Саме зображення буде автоматично масштабуватись під рамки поля виділеного для мапи.


В нижнє поле можна додати свій текст або зображення (або зображення з текстом).

Розмір поля приблизно 1700х1000 пікселів, але краще протестуйте як виглядає квиток і чи все ваш влаштовує перед початком продажів.


Іконки з позначками, що заборонено проносити на локацію, можна увімкнути чи вимкнути за потреби.

item.image_url

Зверху в налаштуваннях квитка можна обрати показувати чи не показувати вартість квитка біля його назви.

Як правило організатори безкоштовних подій не бажають, щоб поряд з назвою писалось 0.00 а організатори платних подій, навпаки хочуть, щоб вартість квитка була вказана для учасника.


Зверніть увагу!

Якщо учасник придбав квиток з промокодом на знижку, або отримав його зі знижкою після спрацювання правила комплексних знижок, то буде показана реальна вартість, за яку учасник придбав квиток, а не початкова, яка була вказана на вашому сайті.

item.image_url

Квитки з місцями


Якщо у вас квитки з місцями, то в такому квитку ви не можете змінювати шаблон! Щось туди дописувати чи прибирати.

Він стандартний для всіх "квитків з місцями", змінюється в ньому лише колір фону квитка, залежно від налаштувань квитків, які ви створювали.

Який колір ви обрали в налаштуваннях, при створенні типу квитка, такого кольору і буде фон в пдф файлах, які отримують учасники.

item.image_url

Також обов’язковим налаштуванням у цьому розділі є контакти організатора - телефон та пошта, вони будуть відображатись у квитку учасника (ви одразу помітите на макеті де саме) і на всіх сторінках реєстрації учасників. Для того щоб учасник у разі виникнення питань міг з вами зв’язатись.

item.image_url

Також нагадаємо, що ви можете замовити індивідуальний дизайн квитка для вашої події. Вартість послуги 300 Євро.

Ви самостійно малюєте макет квитка та присилаєте нам його в .psd!

Залишаєте в макеті місце під ім’я, прізвище учасника та місце під QR код. Протягом 7-10 робочих днів наші технічні спеціалісти зверстають макет квитка та застосують його до вашої події. Якщо в макеті є якийсь елемент (назва, кольорова смужка тощо) яка визначає тип квитка це можна налаштувати, зовсім різні 2-3-4 макети на 1 подію створити можна, але всі вони сплачуються окремо!

388