Розгорнуті опитування учасників в APP
Дуже часто організатори хочуть знати думку учасників чи сподобалась їм подія, які є зауваження, які пропозиції, що було найкраще зроблено, а на що організатору слід звернути увагу при підготовці до майбутньої події.
Необов’язково це повинне бути опитування як все пройшло. Можливо ви чи ваші партнери хочете опитати людей, які на їх думку, перспективи галузі, які зміни вони очікують в найближчий період, які прогнози на рік вперед, чи щось подібне.
Якщо мова йде не про просте голосування де є 1 запитання і кілька варіантів відповіді на вибір, а щось більш обширне, то ви можете створити опитування.
Для цього переходите в розділ налаштувань мобільного застосунка «Опитування» і натискаєте на кнопку «Додати»
Вже створене опитування можна буде відредагувати або видалити, а також завантажити результати у вигляді табличного файлу – які саме відповіді давали ваші учасники.
Коли ви переходите до створення опитування в поле «Ім’я» ви вказуєте назву вашого опитування, якийсь заклик до дії, наприклад, «Хочемо дізнатись вашу думку з цього … питання пройдіть невелике опитування»
Тут же ви можете встановити дату початку опитування, наприклад, якщо ваша подія закінчується о 8 годині вечора, то опитування стало активним з 6 години вечора, тобто вже наприкінці дня, коли в людей вже точно сформувалась якась думка, а не з самого ранку коли вони ще не виспались і не можуть зрозуміти куди вони потрапили
Або зробити опитування анонімним. Якщо ви НЕ ставите цей прапорець, то разом з відповідями учасника система буде записувати і його логін, щоб ви знали хто з учасників дав таку відповідь. Якщо ж ви хочете, щоб учасники були максимально чесними і було більше бажаючих ваше опитування пройти, то робіть їх анонімними.
Поставте цей прапорець і тоді система буде зберігати лише варіанти, без вказання хто саме таку відповідь залишив.
Ну а далі переходите вже безпосередньо до самих запитань.
У спливаючому вікні ви вводите своє запитання і ставите прапорець обов’язкове воно чи ні. А далі обираєте тип запитання.
Запитання в опитуванні можуть бути:
- Текстові – учасник дає розгорнуту відповідь на запитання своїми словами
- Одиночний вибір – ви задаєте варіанти відповідей, учасник вибирає тільки 1 з них, який йому більше всього підходить
- Множинний вибір – ви задаєте варіанти відповідей і учасник може обрати одразу декілька з них
- Шкала – на ваше запитання учасник може дати відповідь по шкалі від 1 до 10, наприклад на скільки вам сподобалась програма виступів оцініть від 1 до 10
- Дата – можливо ви запитуєте коли вони хочуть наступну подію, або коли на їх думку в галузі відбудуться якісь суттєві зміни, або це питання перевірки на скільки вони уважні і ця дата звучала в доповідях ваших спікерів.
Якщо ви обираєте текстове питання, шкала або дата, там крім самого запитання більше нічого не потрібно, ви його зберігаєте і все, воно додане.
Якщо ж ви обрали запитання що потребують варіантів відповідей, то відповідні ці варіанти слід додати.
Ви натискаєте на кнопку додати опцію і створюєте стільки полів, скільки варіантів на вибір пропонуєте.
Якщо ж на вашу думку, у учасника може бути власна думка з цього приводу, яку ви не врахували або її важко передбачити, додайте поле «Інше» і учасник зможе вписати туди свій варіант.
Запитання що ви додаєте зберігаються внизу на цій же сторінці одне за одним. А після того як ви додасте всі запитання не забудьте натиснути на кнопку «Зберегти» вгорі!!! Щоб ваше опитування збереглось.
Якщо воно у вас велике і ви не встигаєте додати всі питання за раз, чи сумніваєтесь в якихось, краще збережіть проміжний результат а потім відредагуєте чи додасте ще запитань.
Вже створене опитування ви зможете редагувати додаючи питання, вносити правки в текст питань чи відповідей чи навіть видалити якесь із питань, якщо передумали.
Якщо вам потрібно оперативно дізнатись думку людей лише з 1 питання і ви готові запропонувати їм варіанти відповідей, а вони нехай проголосують за один з них, створіть не опитування а голосування.
Детальніше Голосування в APP