Довідковий центр RegToEvent

Програма виступів в APP

Створення програми ви повинні почати з визначення хто з ваших гостей спікер!

Як це зробити дивіться у відповідному розділі Як обрати спікерів


Далі ви переходите в розділ налаштувань мобільного застосунку «Зали»

Якщо наприклад у вас є кілька потоків доповідей ви одразу створюєте окремі зали та називаєте їх, а вже потім формуєте таймінг цих залів. Якщо ж зал всього 1, назвіть його «Основний зал», «Головний зал», «Лекційний», чи щось подібне.

item.image_url

Ви натискаєте на кнопку «Додати» - вводите його назву і обираєте яким кольором його позначати. На цьому все. Зберігаєте і переходите до наступних налаштувань.

item.image_url

Потім переходимо безпосередньо до розділу налаштувань «Програма».

Натискаєте на кнопку додати. Тут ви зможете вибрати додати доповідь, кавабрейк, реєстрація, обід чи що у вас ще передбачено по програмі.

item.image_url

У спливаючому вікні вам потрібно вказати:

  • Назву доповіді (тему)
  • Тези доповіді (але це не обов’язково)
  • Обрати зал, в якому ця доповідь буде, якщо у вас їх кілька
  • Завантажити презентацію спікера, щоб учасники могли одразу собі її завантажити після виступу, і не запитували у вас коли ви їх розішлете чи де їх узяти
  • З випадаючого списку обрати хто спікер цієї доповіді
  • Вказати інтервал початку і закінчення виступу


Зверху є перемикачі «перерва» і «в ефірі» ми про них нижче

item.image_url

Якщо ви поставили перемикач «Перерва» в положення ввімкнено, то у вас пропаде частина полів з налаштуваннями.


Наприклад ви хочете вказати час початку реєстрації на локації, чи час обіду, томі відповідно вам не потрібно тут обирати спікера чи вказувати тези доповідей.

Ви просто вводите назву з чим пов’язана ця перерва, цей інтервал. І вказуєте його час від і до.


Ну і так само обираєте зал, в якому це буде. Бо іноді буває так, що якщо на події передбачені різні потоки доповідей то тематики там зовсім різні, доповідачі теж, відповідно в одному залі встигають виступити 4 спікери за блок до перерви, а в іншому тривалість виступів довша і там лише 3 спікери.

item.image_url

Для того щоб уже безпосередньо в день події ваші учасники краще орієнтувались що зараз відбувається в тому чи іншому залі, чи подія йде за озвученим таймінгом чи є якісь відставання і т.д., особливо це стосується тих гостей, які не звикли приходити на початок, і приходять трошки пізніше.


Ваші модератори в момент виступу того чи іншого спікера, чи під час перерви можуть ставити перемикач «В ефірі» в положення ввімкнено, і тоді гості, коли будуть переходити в додатку в розділ програма, будуть бачити відповідну позначку і так будуть орієнтуватись на якому етапі зараз все рухається.


Зверніть увагу!!!

Цей перемикач вмикаєтсья і вимикається лише вручну!!!

Він ніяк не перемикається сам залежно від часу доби. Тому навіть якщо ви встигаєте за графіком, чітко дотримуєтесь розкладу, ви повинні призначити відповідальну людину, яка буде це робити щоб не заплутати гостей.

item.image_url

Учасники зможуть задвати питання спікерам прямо в додатку. Зможуть оцінити їх виступ по 5 шкалі та одразу ж там завантажити собі презентацію виступу, якщо звісно ви її додали в налаштування програми. Як саме це зробити дивіться у розділі


Оцінка виступів та питання спікерам

26