Довідковий центр RegToEvent

Чи можна зберегти базу учасників в Excel?

Якщо вам потрібно експортувати(зберегти) базу учасників в табличний файл, то є кілька способів це зробити.

1 – в розділі замовлення

Мабуть, він найзручніший, з точки зору того, що ви одразу виставляєте собі потрібні вам фільтри і завантажуєте файл з потрібними параметрами.


Проставте потрібні фільтри: захід (якщо їх кілька), тип квитка, статус замовлення і т.д.

Далі в верхньому меню «Дії» оберіть пункт «Експортувати з фільтрами».

За кілька секунд система відсортує всі реєстрації сформує файл та запропонує його зберегти.

item.image_url

Якщо є потреба завантажити лише конкретні замовлення, скажімо 3-4 якісь замовлення, виділіть їх прапорцями та оберіть в верхньому меню «Дії» пункт «Експортувати обране»

Система сформує Excel файл де будуть лише ці реєстрації та запропонує його завантажити.

item.image_url
2 - в розділі Експорт/Імпорт

Є організатори, яким і правда зручно це робити саме там.

Там ви можете завантажити файл по конкретному заходу – без фільтрів «Експортувати всі»

Можна завантажити окремо всі оплачені/всі неоплачені без додаткових фільтрів «Експортувати оплачені», «Експортувати неоплачені».


А от якщо у вас квитки передбачали розсадку по рядам і місцям, чи реєстрацію на конкретний час по слотам, то файл з цими даними ви дійсно, зможете завантажити лише тут. Основна інформація про тариф, дані учасника, спосіб оплати, суми, комісії і т.п. буде в основній вигрузці. А більш стислі дані, але з вказанням ряду і місця чи вказанням слота часу, на який купувався квиток буде саме тут.

«Експорт з місцями», «Експорт по слотам»

item.image_url
3 – розділ чекін

Ще один вид експорту вам знадобиться, якщо при чекіні ви використовуєте трекінг зон – куди заходять учасники, або скануєте всі спроби входу/виходу учасників.

В звичайному файлі, який ви завантажуєте способом 1 чи 2 є відмітка про використання квитка в день заходу – check-in, але тільки одна – коли квиток було використано вперше.

Але якщо ви сканували QR код учасника кожного разу коли він виходить з майданчика і знову на вхід, коли той повертається – то в цьому файлі буде записано всі такі спроби з поміткою часу chek-in/chek-out в стопчик навпроти кожного учасника.

item.image_url
235