Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати розклад цін по даті чи по кількості?

Розклад цін можна налаштувати залежно від дати продажу, або залежно від кількості вже придбаних квитків.


Якщо, наприклад, ваш квиток коштує 100 грн, і його вартсіть повинна підвищитись 15 числа місяця до 150 грн, то ви на календарі обираєте 15 число та вказуєте нову вартість – 150, яка повинна бути з цієї дати. Це означає, що по 14 число місяця включно вартість буде 100, а в ніч на 15 вона зміниться на нову, яку ви вказали зідно розкладу.


Якщо ви створюєте розклад цін залежно від кількості, наприклад, бажаєте перші 50 квитків продати за ціною раннього бронювання по 100 грн, а далі підвищити ціну, то ви вказуєте кількість квитків 50 та їх вартість – 150. Тобто після продажу 50 квитків система підвищить вартість.

Далі ставите нову вартість - 200 та з якого квитка почати відлік. Наприклад ви бажаєте продати 100 квитків по 150 грн, а ще 50 у вас було по мінімальній, тому ви ставите в налаштування 150 штук.


Це означає, що перші 50 квитків система продасть по 100 грн, а починаючи з 51-го почне розраховувати їх вартість по 150. А вже з 151 - по іншій вартості

Якщо потрібно ще підвищення, то відповідно ви їх налаштовуєте скільки потрібно.

item.image_url

Що буде якщо налаштувати обидва розклади цін?

Якщо ви налаштували обидва розклади, то система буде перевіряти обидві умови і змінювати вартість квитка залежно від того, яка умова виконалась першою.

Якщо ви вже продали 50 квитків, але 15 число ще не настало, то вартість квитків підвищиться відповідно до розкладу по кількості. В той же час, якщо ви продали тільки 10 чи 20 квитків, але вже настало 15 число, то вартість квитків підвищиться відповідно до розкладу за календарем.


Чи можуть учасники зарезервувати квитки по старій вартості, а оплатити пізніше?

Ні.

Вартість квитка не залежить від дати реєстрації учасника, а перераховується заново в момент оплати.

Якщо учасник зареєструвався коли вартість квитка була 100 грн, але вирішив оплатити своє замовлення через кілька днів, коли вартість уже змінилась на 150, то при переході в оплату свого замовлення він побачить вже суму до оплати 150.

Якщо учасник зареєструвався, але довго думав і інші учасники встигли викупити квитки по меншій вартості, то при переході в оплату він також побачить вже оновлену суму.

Зарезервувати квиток з мінімальною вартістю на старті продажів і придбати його за ту ж ціну перед самим заходом, коли вартість значно зросла - не можна.

320