Довідковий центр RegToEvent

Чи сумуються знижки?

За стандартним сценарієм знижки не сумуються. Якщо у вас налаштовані комплексні правила знижок і при цьому учасник знайшов в анонсах чи рекламі промокод на знижку, то система в момент оформлення ним замовлення вираховує, що дасть учаснику більшу знижку - промокод чи правило і те й застосовує. 


Якщо більша сума знижки буде за правилом – то застосовується правило, якщо ж навпаки – промокод дає більшу суму знижки ніж правило – то застосовується промокод.

Якщо у вас кілька комплексних правил, аналогічно система буде застосовувати якесь одне з цих правил, за яким учасник отримає більшу знижку.


Якщо ж ви бажаєте, щоб сума знижок за правилом додавалась до суми знижок за промокодами, і в сумі вони давали ще більшу знижку, (хоча таке ми зустрічали дуже рідко😉) це також можна налаштувати, поставивши відповідні прапорці.


На вкладці “Комплексні промокоди” ви ставите прапорець “Застосовувати разом зі звичайними промокодами”

В цьому випадку система буде рахувати знижку за промокодом і окремо рахувати знижку за правилом. Потім додасть ці 2 суми знижок, та вирахує їх від загальної вартості замовлення.

item.image_url

Зверніть увагу!!!

При такому сценарії і комплексна знижка і промокод рахуються від повної вартості квитка!!!


Наприклад ваш квиток коштує 1000 грн.

У ває є правило: на кожен другий квиток знижка 20%

Якщо учасник додасть в замовлення 2 квитки, то він отримає знижку 200 грн.

Але учасник знайшов промокод на 15% і застосував при реєстрації ще й промокоди. За промокодами він отримає знижку 300 грн

В такому випадку загальна сума знижки складе 500 грн, і до оплати у нього буде 1500 грн

item.image_url

Якщо ж ви не настільки щедрі ))) то можете поставити ще додатково другий прапорець

“Рахувати знижку після застосованих промокодів”. В такому випадку система спочатку буде застосовувати промокод до кожного квитка де учасник його додав та де він діє (бо можливо він не на всі типи квитків розповсюджується), а потім від тих сум, що лишились буде застосовуватись комплексне правило.


При такому сценарії знижка буде трохи менша ніж в попередньому варіанті, але прапорці мають бути ввімкнені обидва. 


Ваш квиток коштує 1000 грн.

Учасник застосував промокод на 15%. За промокодами він отримає знижку по 150 грн на кожен квиток. Тобто тепер квитки коштують по 850 грн.

У ває є правило: на кожен другий квиток знижка 20%

Після застосування промокоду квиток коштує 850 грн - застосовуємо знижку за правилом до другого квитка

850- 20% = 680 грн

Тепер загальна сума замовлення складе 850+680 = 1530 грн

item.image_url

Якщо ви не ставите такі прапорці - ваші знижки рахуються стандартно - або промокод або знижка. Якщо ви не плануєте створювати правила комплексних знижок - то ставити такі прапорці немає сенсу.

320