Довідковий центр RegToEvent

Хто може використовувати APP

Мобільний застосунок може використовувати організатор будь якої події, незалежно від її тематики, формату (офлайн чи онлайн), кількості учасників, платні чи безкоштовні.


Очевидно, що якщо ви проводите бізнес сніданок на 10 осіб, то ці люди матимуть змогу познайомитись і поспілкуватись особисто, але якщо це бізнес захід де буде багато людей, то знайти когось «потрібного» на локації може бути ой як не просто.


За допомогою застосунку вони будуть бачити список одне одного, зможуть познайомитись, призначити зустріч та поспілкуватись, обмінятись контактами і налагодити партнерські зв’язки.


Якщо ви хочете використовувати застосунок для нетворкінгу, то повідомте про це нашу службу підтримки завчасно, ідеально на старті продажів ваших квитків, і ми розкажемо вам, які кроки зі свого боку вам слід зробити, щоб інформувати учасників про наявність за стосунку і спонукати їх користуватись ним. Та допоможемо з налаштуваннями.

Адже якщо ви за день до події вирішите що воно вам потрібно, то або доведеться прикласти максимум зусиль, щоб надолужити втрачений час або ефективність його використання буде надто низькою.


Вам будуть цікаві розділи

Як учасникам отримати доступ до АРР

Як організатору залучати людей користуватись АРР

Як налаштувати АРР

25