Довідковий центр RegToEvent

Що таке текст листа онлайн участі?

Якщо у вас є 2 різновиди квитків: онлайн і оффлайн, то з оффлайн все стандартно - учасники отримують .pdf файл з своїм іменем, адресою і назвою заходу, з унікальними QR кодами і т.п.

А от коли такий же квиток отримували учасники, які хотіли просто придбати онлайн доступ до трансляції, адже не мають змоги фізично приїхати в інший кінець міста чи країни (або навіть учасники з інших країн) і відвідати захід - це викликало багато запитань і непорозумінь у таких учасників - "навіщо мені квиток на захід, якщо я не прийду" або ж "мені потрібен просто доступ до трансляції"


Тому, якщо в налаштуваннях квитка ви вказали, що це квиток типу "онлайн" - то сам квиток - .pdf файл - такому учаснику не генерується!

Такі учасники (онлайн) отримують окремий лист, з вашим окремим текстом - де, коли та як вони зможуть переглянути трансляцію, доступи до цієї трансляції і т.п.


Якщо на момент старту продажу ви ще не визначились в який саме спосіб буде відбуватись трансляція - напишіть текстом, що реєстрація (та оплата) пройшла успішно, учасник має доступ до заходу, але самі доступи та посилання на трансляцію ви надішлете пізніше чи за кілька днів до заходу.


Для написання цього тексту, перейдіть в меню Події - оберіть потрібну вам подію - розділ Інші налаштування.

На вкладці Тексти спустіться нижче, поки не знайдете відповідне вікно для цього тексту.

item.image_url

В кінці сторінки не забудьте натиснути кнопку "Зберегти".


Такий текст обов'язковий для заповнення якщо у вас є квитки типу онлайн! Адже замість вашого тексту, система сама, стандатно нічог оне відправляє. Виняток становлять лише ті ситуації, коли ви вирішили відправляти окремі тексти залежно від категорії квитка. Детальніше як це зробити - тут

398