Довідковий центр RegToEvent

Навіщо вказувати контакти організатора в налаштуваннях?

При створенні заходу в меню “Інші налаштування” - вкладка “Квиток - організатор повинен вказати свій телефон та пошту. За бажанням можна додати ще назву організатора, якщо захід проводить якась компанія чи агенція.

item.image_url

Де будуть показуватись ці контакти?

  1. коли ви заповните відповідні поля з телефоном і поштою, то одразу на макеті квитка побачите де вони будуть знаходитись в квитку. Це потрібно для того, щоб якщо учасник іде до вас на захід, має на руках квиток, але з якихось причин заблудився на лкоації, він одразу бачив ваші контакти і міг зв’язатися уточнити деталі.
  2. контакти організатора показуються на всіх сторінках реєстрації, оплати, thankyoupage, і т.п. і знову-таки вони потрібні для того, щоб у разі виникнення у учасника запитань на якомусь із етапів реєстрації він міг з вами напряму зв’язатися.


Також нагадуємо, що при заповненні тексту публічної оферти там обов’язково мають бути вказані реальні юридичні реквізити організатора та його контакти. Якщо ви вказали в квитку телефон вашого колл-центру чи секретаря, то в оферті ви можете вказати безпосередній телефон юридичної особи (підприємства, ФОПа і т.ін.)

460